Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 100mm double brake rubber casters ] αγώνας 32 προϊόντα.
3-8 ιντσών Ελαστικός γαλάζιος καουτσούκ τροχός περιστροφής χωρίς σήμανση με ψευδάργυρο
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Χρήση: | Εντός/εξωτερικά |
4 ίντσας στερεές λαστιχένιες τροχίσκων ρόδες τροχίσκων μίσχων στροφέων περασμένες κλωστή κλείδωμα με τις καλύψεις
| Ονομασία προϊόντος: | 4 ίντσες Σκληρό καουτσούκ τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Τεχνουργήματα από καουτσούκ |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
Βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ με δυνατότητα προσαρμογής, μη σημαδεύον πέλμα, βαρέως τύπου, σχεδιασμένοι για βιομηχανική χρήση και διακίνηση υλικών
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Προσαρμόσιμες ελαστικές κυψέλες Μονάδα βάρος 4kg 5kg επιλογές χρώματος Μαύρο Μπλε Πράσινο Ιδανικό για κινητικότητα εξοπλισμού και βιομηχανική
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Εργαλεία για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
Μαύρα ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Ρουλεμάν τροχού βαρέως τύπου από καουτσούκ 8 ιντσών, μαύρο, μπλε, πράσινο, για φορτίο 100 έως 300 κιλών
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Τροχοι για καλαμινοελαστικους τροχους για βιομηχανια
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Customizable Rubber Casters Bearing Type Roller/Double Ball/Plain Bearing Finish Zine Plated/Threaded Stem
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |

