Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] αγώνας 38 προϊόντα.
Μέγεθος Στήριξης 375 X 275 ίντσες, Τροχός από PU 3 τόνων βαρέως τύπου, με ομαλό πέλμα, Σχεδιασμένος για Κινητικότητα και Μεταφορά Βαρέος Εξοπλισμού
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm ύψος Συνολικό φρένο κλειδώματος τύπου 3 τόνων βαρύ φορτίο PU τροχός στροφής για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
Ρουλεμάν τροχού PU 1000 Lbs Χωρητικότητα Φορτίου 3 Τόνων Βαρέως Τύπου Ομαλή Επιφάνεια Κύλισης Σχεδιασμένο για Βαριά Βιομηχανική Κινητικότητα Εξοπλισμού
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Ακατάλληλα για βαρύ εξοπλισμό και καροτσάκια υλικών
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5 ίντσες Συνολικό ύψος 150mm PU τροχούς κυψελών 2 ίντσες πλάτος τροχού για ευέλικτες και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Συνολικός φρένο κλειδώματος τύπου στρογγυλοτροχιάς pu 150mm βαρέος τροχός στρογγυλοτροχιάς κατασκευασμένος για υλικοτεχνικά και υλικοτεχνικά καροτσάκια
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
τροχός τροχήλατος μαύρος από PU ύψους 194mm, βιομηχανικού τύπου με κοίλο πυρήνα, για βαριά καρότσια, εξοπλισμό και μηχανήματα
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Υψόμετρο 194 mm στρογγυλοπίνακας με στρογγυλοπίνακα για φορτηγά αποθήκευσης και βιομηχανικά
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Εργασιακό τραπέζι βαρέων βαρών τροχούς τροχούς κούφου πυρήνα μονοτροχός για βιομηχανικό χειρισμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
450-850kg Φορτωμένη χωρητικότητα Πολυουρεθάνιο κυψέλες 150mm Ρυθμικό μέγεθος Ρυθμικό μέγεθος Ρυθμικό μέγεθος Ρυθμικό μέγεθος Ρυθμικό μέγεθος Ρυθμικό μέγεθος
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |

