Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 ton pu caster wheel ] αγώνας 47 προϊόντα.
Τροχοί 6600 λίβρες Super Heavy Duty Τροχοί με διπλό περιστρεφόμενο τροχό 10 ιντσών Κόκκινοι τροχοί με φαρδιές ρόδες
| Ονομασία προϊόντος: | Τροχοί 10 ιντσών κόκκινο Pu Wide Caster 6600lbs Χωρητικότητα Extra Heavy Duty Ροδάκια Twin-Wheel Swi |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου τροχίσκος 10 ιντσών |
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινο+Ασημί |
Ομαλοί Τροχοί Πολυουρεθάνης με Ρουλεμάν και Φρένο Ολικής Ακινητοποίησης, Βαρέως Τύπου Ανθεκτικοί Τροχοί Κατάλληλοι για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
10 PU σιδήρου χάλυβα πολυουρεθάνιου τροχίσκων ίντσας έξοχοι βαρέων καθηκόντων δίδυμοι τροχίσκοι στροφέων ροδών
| Όνομα προϊόντων: | 10 PU χυτοσιδήρου πολυουρεθάνιου τροχίσκων ίντσας έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων ροδών |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Orange+Black+Silver |
Ύψος 5 ίντσες τροχοί πολυουρεθάνης με ρουλεμάν και ωφέλιμο φορτίο 450-850kg λύσεις κινητικότητας
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
4 ίντσες Πολυουρεθάνιο Κουκέτα Στυλικά Σχεδιασμένα για Βαριά Φορτία
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
| Υψόμετρο: | 194mm |
Στροφή με κλειδαριά Πολυουρεθάνιο τροχούς μονοτροχιακό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο τέλειο για το χειρισμό υλικών και μεταφορές εφαρμογές
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Υψόμετρο 194mm Πολυουρεθάνιο τροχούς βαρέος φόρτωμα τροχός μέγεθος 150mm φορτωμένη χωρητικότητα 450 έως 850kg κινητικότητα για τον εξοπλισμό
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Πολυουρεθάνιο στρογγυλοφόρο τροχόσπιτο με φρένο πλήρους κλεισίματος και κούφους τροχούς πυρήνα
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
300-450kg Αμερικανικός τύπος Heavy Duty PU Σιδηρούν Αλουμινίου πυρήνας Βιομηχανική Caster μονοτροχιά
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Υλικό τροχού: | PU+iron |

