Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 8 inch rubber trolley wheels ] αγώνας 163 προϊόντα.
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Ο βαρέων καθηκόντων τροχίσκος καροτσακιών κυλά 100x50mm μαύρο λάστιχο πυρηνών σιδήρου 4 ίντσας στροφέων τροχίσκων πιάτων
| Ονομασία προϊόντος: | 100x50mm 4 ιντσών στροφέων πιάτων τροχίσκων μαύρες προμήθειες ροδών τροχίσκων καροτσακιών πυρηνών σι |
|---|---|
| Στυλ:: | λαστιχένιος τροχίσκος σιδήρου 100mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 100 χιλιοστά |
Φιλικά προς το περιβάλλον και ομαλής κύλισης ροδάκια επίπλων με ρουλεμάν
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Βάρος μονάδας 4kg έως 5kg Τροχοί από καουτσούκ Μη σημαδεύον πέλμα Ιδανικό για Βιομηχανικές Εφαρμογές Ανθεκτικές Λύσεις Κινητικότητας
| Usage: | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Αναβαθμίστε τα κρεβάτια των παιδιών σας με 50mm έπιπλα τροχούς περιβαλλοντικά φιλικά
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Feature: | Environmental Friendly |
Συνολικός φρένο κλειδώματος τύπου στρογγυλοτροχιάς pu 150mm βαρέος τροχός στρογγυλοτροχιάς κατασκευασμένος για υλικοτεχνικά και υλικοτεχνικά καροτσάκια
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
3 ίντσας στερεοί λαστιχένιοι τροχίσκων στροφέων τροχίσκοι ροδών πιάτων μαύροι για τα μικρά κάρρα καροτσακιών
| Βήμα ροδών: | Ομαλός |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | Μέχρι 128 λίβρες |
| Πλάτος ροδών: | 25mm |
Απαλά και σιωπηλά κυψέλες επίπλων γραφείου με 3-5 ίντσες πλαστικών ή PU τροχών
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 10 έως 60 κιλά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
| Τελείωσε.: | Ζυγισμένο/Στρώμα δακτυλιδίου λαβής/Στρώμα με νήματα |
4 ίντσας ροδών 180kg λαστιχένιο άκαμπτο πιάτο σιδήρου τροχίσκων ικανότητας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 4 ιντσών ροδών 180kg ικανότητας βαρέων καθηκόντων τροχίσκους καροτσακιών πιάτων σιδήρου |
|---|---|
| Ύφος:: | 4» λαστιχένιοι άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
125 mm 350 kg χωρητικότητα πλατφόρμας τροχόσπιτο βαρέος φορτίος κυψέλες χονδρικό βιομηχανικό κυψέλη
| Ονομασία του προϊόντος: | 350kg χωρητικότητα Μαύρο PP σταθερή τροχιά πλατφόρμα τροχόσπιτο βαρέος φόρτωμα τροχούς κατασκευαστής |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |

