Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheel ] αγώνας 237 προϊόντα.
Γκρι/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πορτοκαλί/ Πράσινο/ Λευκό μεσαίου φορτίου τροχονόμοι με τύπου πλευρικού φρένου κλειδώματος και χωρητικότητα φόρτωσης 300 λίβων
| Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης: | 3-3/4 X 3-3/4 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Πλευρικές κλειδαριές μεσαίου φορτίου σε γκρι για μεγάλη χωρητικότητα φορτίου και αντοχή
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | ΠΕ/PVC/TPR/PP/Κουτσούκ |
| Ράδιο περιστροφής της ανώτερης πλάκας: | 3-1/2 ίντσα |
880LBS ικανότητα ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενος 6» ξεραίνοντας τροχίσκους καροτσακιών ραφιών
| Όνομα προϊόντων: | 880LBS ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενη ρόδα 6» ξεραίνοντας κατασκευαστής Κίνα ικανότητας τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» ξεραίνοντας τροχίσκοι καροτσακιών ραφιών |
| Ικανότητα:: | 880lbs |
76*61mm Απόσταση οπής μπουλονιού Θερμοπλαστικό καουτσούκ για Ευέλικτες Βιομηχανικές Ανάγκες σε Λευκό Γκρι
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Υλικό ανθεκτικού νάιλον για βαριές εφαρμογές
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
Μη σημειωτικός χυτοσίδηρος πυρήνας βιομηχανικής σειράς κυλινδρική στροφή με ατσάλινο ελαστικό τροχό
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
Σιδηροδρομικές ρόδες 100-300 κιλών χωρητικότητας φορτίου με 3-8 ελαστικούς τροχούς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
Χάλυβα μη σημειωτικό κάλυμμα τροχούς 100 λίβρες φορτίο ελαστικά τροχούς για εσωτερικές εφαρμογές
| Type: | Casters |
|---|---|
| Feature: | Steel Covers |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
Αλουμινένιο βιομηχανικό στρογγυλοφόρο με κυλιόμενη κλειδαριά εύκολη χειραγώγηση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Φρένα: | Ναι/Όχι |

