Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty scaffolding wheels ] αγώνας 35 προϊόντα.
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Σκληροί τροχοί σκαλωμάτων για ομαλή κίνηση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Τροχήλατη ρόδα σκαλωσιάς με ρουλεμάν 8 ιντσών, πλάτος τροχού 50mm για βαρέως τύπου εφαρμογές
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Τροχοί σκαλωμάτων χωρητικότητας 250 kg με ευέλικτη χρήση
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Δυνατότητα φόρτωσης Ράβδοι σκαλωμάτων με πλάκα επικαλυμμένη με ψευδάργυρο - Δυνατότητα φόρτωσης 200-250 kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Τροχός τροχήλατου ικριώματος με ατσάλινο πέλμα και στέλεχος για εύκολη ευελιξία και ανθεκτική απόδοση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
5 ίντσας PVC κοίλοι πυρήνων μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πιάτων καροτσακιών άκαμπτοι
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας μαύροι PVC κοίλοι πυρήνων καροτσακιών προμηθευτές Κίνα ροδών τροχίσκων Industial πιάτων ροδ |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος μαύροι τροχίσκοι PVC |
| Χρώμα ροδών:: | μαύρος |
OEM Σκληρό ατσάλι Στάμ Νάιλον σκαλωσιά Casters Ρυθμίσιμο Βιομηχανικό τροχό Caster
| Ονομασία του προϊόντος:: | Το στερεό νάυλον ικρίωμα μίσχων χάλυβα κυλά το διευθετήσιμο περασμένο κλωστή cOem τροχίσκων υλικών σ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Λευκό |
| Υλικό ροδών:: | Μπαμπά. |

