Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels with steel stem ] αγώνας 61 προϊόντα.
3-8 ίντσες βαρύ φορτίο με νήματα τροχόσπιτα με 200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
4» επεκτειμένος TPR κλειδώσιμες καροτσακιών κάρρων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων μαλακές με τις καλύψεις
| όνομα προϊόντων:: | 4» άσπρες επεκτειμένος μίσχων γκρίζες tpr κλειδώσιμες υπηρεσιών κάρρων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων μ |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | Γκρίζο TPR |
| Τύπος:: | Το καροτσάκι κάρρων τροφίμων κυλά κλειδώσιμο |
Material de Rueda de Goma de Acero Ruedas Personalizables Interiores Exteriores Resistentes Grado Industrial Rodadura Suave
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Βιομηχανικά Ρόδες με Επεκτεινόμενο Στέλεχος Ανθεκτικοί Τροχοί Βαρέως Τύπου για Βιομηχανικά Μηχανήματα, Αποθήκευση και Κινητικότητα Εξοπλισμού
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Απόσταση οπών μπουλονιών 25 ίντσες Βαρέως τύπου τροχήλατο καρότσι από καουτσούκ PU Nylon TPR Βιομηχανικά καρότσια για μετακίνηση εξοπλισμού βαρέως φορτίου
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Χυτοσίδηρος CE 88mm ρόδες καροτσακιών ικανότητας 132lbs βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων:: | 88mm 132lbs που περνιούνται κλωστή προέρχονται όλες οι μαύρες ρόδες καροτσακιών κάρρων τροφίμων χυτο |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος:: | Ρόδες καροτσακιών υπηρεσιών κάρρων τροφίμων |
ρόδες καροτσακιών 100mm TPR βαρέων καθηκόντων με τον τετραγωνικό μίσχο
| Όνομα προϊόντων:: | 100mm διαμέτρων τετραγωνικές ρόδες καροτσακιών κάρρων τροφίμων tpr μίσχων γκρίζες βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | TPR+PP |
| Τύπος:: | Ρόδες καροτσακιών κάρρων τροφίμων |
Τετραγωνικός επεκτειμένος τροχίσκος μίσχων TPR, κλειδώσιμες ρόδες καροτσακιών 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων:: | 4 ιντσών διαμέτρων επεκτειμένος μίσχων τετραγωνικές ρόδες καροτσακιών υπηρεσιών κάρρων τροφίμων tpr |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Γκρίζος |
| Υλικό ροδών:: | TPR |

