Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Διακόπτης δαπέδου τύπου Kick Bar 148/176/204/248mm Ύψος Φόρτωσης για Ομαλή και Ασφαλή Λειτουργία
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
25 ιντσών τροχούς τροχόσπιτα βαρύ φορτίο σχεδιασμένο για τροχόσπιτο τροχόσπιτο με μέγεθος πλάκας 4 x 45 ιντσών και ανθεκτικό
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Πράσινοι κυλίνδρους από γαλβανισμένο χάλυβα ανυψώνουν τοποθεσίες άνω 300 κιλά χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
Εύκολο και ευπροσάρμοστο ανυψωτικό τζάκ με ύψος φόρτωσης 148mm
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Green |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
300kg Μεγάλη χωρητικότητα Πράσινο χάλυβα Γυρίζοντας ρυθμιζόμενη κλειδαριά δαπέδου
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Υλικό τροχού: | Χάλυβας |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Ατσάλι με ακρίβεια 3 ίντσες διάμετρος τροχού για βαριά και απαιτητικά περιβάλλοντα
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
Δύο ρόδες σκαλωμάτων με σφαίρες χωρητικότητα φορτίου 200/250kg εφαρμογές βαρέων βαρών
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |

