Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial polyurethane caster wheels ] αγώνας 252 προϊόντα.
194mm ύψος Συνολικό φρένο κλειδώματος τύπου 3 τόνων βαρύ φορτίο PU τροχός στροφής για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
450-850 kg φορτωμένης χωρητικότητας Πολυουρεθάνιο τροχούς με τύπου συνολικού φρένου κλειδώματος και υλικό σιδηροδρομικού τροχού PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Εργασιακό τραπέζι βαρέων βαρών τροχούς τροχούς κούφου πυρήνα μονοτροχός για βιομηχανικό χειρισμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
4 πάτωμα ίντσας - φιλικοί γκρίζοι τροχίσκοι Wholesales κλειδώματος στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών μεσαίας ισχύος βιομηχανικοί
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσας πάτωμα-φιλικοί γκρίζοι τροχίσκοι Wholesales κλειδώματος στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών μεσαί |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος γκρίζο PU τροχίσκων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x32mm |
Επικεφαλίδα βαρέων βαρών από χάλυβα και αλουμίνιο με χωρητικότητα φορτίου έως 5 000 λίβρες
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
|---|---|
| Temperature Range: | Up To 300°F |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
πορτοκαλί χρώμα τροχίσκων πολυουρεθάνιου ένσφαιρου τριβέα πιάτων στροφέων 150mm
| Όνομα προϊόντων: | PU πιάτων στροφέων 150mm ευρωπαϊκοί πορτοκαλιοί κατασκευαστές Κίνα τροχίσκων πολυουρεθάνιου ένσφαιρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων πολυουρεθάνιου αλουμινίου |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
5 το πολυουρεθάνιο στροφέων ίντσας κυλά το νάυλον PU πυρήνων κόκκινο ευρωπαϊκό προμηθευτή YLcaster ροδών τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | 5 το πολυουρεθάνιο στροφέων ίντσας κυλά το νάυλον PU πυρήνων κόκκινο ευρωπαϊκό προμηθευτή YLcaster ρ |
|---|---|
| Ύφος:: | PU ευρωπαϊκοί τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
6 PU ίντσας πράσινος μαλακός βαρέων καθηκόντων cOem ροδών τροχίσκων στροφέων πολυουρεθάνιου χυτοσιδήρου κλειδαριών ροδών δευτερεύων
| Όνομα προϊόντων: | 6 PU ίντσας πράσινος μαλακός βαρέων καθηκόντων cOem ροδών τροχίσκων στροφέων πολυουρεθάνιου χυτοσιδή |
|---|---|
| Ύφος:: | Πυρηνών σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
Ο βιομηχανικός κάστορας καροτσακιών κυλά τη βαρέων καθηκόντων κόκκινη PU 8 ίντσας ρόδα με το δευτερεύον πιάτο στροφέων φρένων μαλακό
| Όνομα προϊόντων: | 8 κόκκινη PU ίντσας ρόδα με τις δευτερεύουσες φρένων μαλακές στροφέων ρόδες καστόρων καροτσακιών πιά |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί βαρέων καθηκόντων κάστορες ροδών |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 660lbs |

