Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
40mm 30kg ικανότητας σταθερός ανοξείδωτο τροχίσκος ροδών καροτσακιών πιάτων νάυλον
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster προσφέρει στην απόδειξη νερού 1,5 ίντσας το νάυλον σταθερό ανοξείδωτο πιάτο ικανότητας ρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι νάυλον τροχίσκοι ανοξείδωτου |
| Εφαρμογή:: | Υγρή θέση |
50mm αντι αγροτικοί 50KG τροχίσκοι στροφέων ικανότητας νάυλον με το σαφές ρουλεμάν
| Όνομα προϊόντων: | αντι-αγροτική ρόδα 50mm με καλύψεων 50KG ικανότητας περασμένο κλωστή το ανοξείδωτο μίσχων συνολικό ε |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένοι κλωστή τροχίσκοι ανοξείδωτου μίσχων νάυλον |
| Εφαρμογή:: | Κουζίνα/εστιατόριο |
2» ελαφρύς τροχίσκος κλειδώματος στροφέων ανοξείδωτου καθήκοντος
| Όνομα προϊόντων: | 2inch ελαφρύς προμηθευτής ροδών τροχίσκων κλειδώματος στροφέων ανοξείδωτου καθήκοντος tpr |
|---|---|
| Ύφος:: | Τοπ τροχίσκοι ανοξείδωτου πιάτων tpr |
| Εφαρμογή:: | Μικρές εγχώριες μηχανές |
Άσπρο νάυλον 220lbs που φορτώνει τροχίσκους καθήκοντος 100mm τους ελαφριούς με το σαφές ρουλεμάν
| Όνομα προϊόντων: | άσπρη νάυλον πεδιάδα 220lbs που αντέχει τροχίσκους καθήκοντος 100mm τους ελαφριούς |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί νάυλον τροχίσκοι καθήκοντος |
| Φέρων τύπος:: | σαφές ρουλεμάν |
Στερεά λαστιχένια ικανότητα 128lbs 75mm ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
| Όνομα προϊόντων: | μαύροι λαστιχένιοι ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος τοπ στροφέων πιάτων ικανότητας ροδών 128lbs 75mm με |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι σκληρού λάστιχου καθήκοντος |
| Ύφος τροχίσκων:: | Αμερικανικά |
3» σιωπηλοί ιατρικοί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ικανότητας κάρρων 80kg
| Όνομα προϊόντων: | 3» σιωπηλοί ιατρικοί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι Manufacurer ικανότητας TPR κάρρων 80kg |
|---|---|
| Ύφος:: | 3» σταθεροί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 3» |
5» επίπεδο βήματος γκρίζο PP χρωματισμένο ψευδάργυρος υποστήριγμα τροχίσκων πυρήνων μεσαίας ισχύος
| Όνομα προϊόντων: | 220lbs γκρίζο TPR ικανότητας επίπεδο βήματος χονδρικό εμπόριο τροχίσκων στροφέων μεσαίας ισχύος |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» μεσαίας ισχύος τροχίσκοι στροφέων TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |
μεσαίας ισχύος χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 220lbs ροδών μεγέθους 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm μεγέθους ανά τροχό 220lbs φορτίων χωρητικότητας μαλακός ιατρικός σταθερός ρόδες κατασκευαστής |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» TPR καθόρισε τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
3 ίντσα 75mm μεσαίας ισχύος τροχίσκοι για τις μηχανές καροτσακιών
| Όνομα προϊόντων: | Γκρίζος TPR στροφέων καλύτερων πωλητών 3inch του Αμαζονίου μεσαίας ισχύος προμηθευτής τροχίσκων πιάτ |
|---|---|
| Ύφος:: | μεσαίας ισχύος τροχίσκοι 75mm TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 75x32mm |
Μη χαρακτηρίζοντας TPR 75mm μεσαίας ισχύος τροχίσκοι για το ιατρικό καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | 75mm 176lbs στροφέων σιωπηλοί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι tpr πιάτων γκρίζοι |
|---|---|
| Ύφος:: | Σιωπηλοί τροχοί μεσαίας χρήσης |
| Χρώμα ροδών:: | Γκρίζος |

