Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας 200mm 462lbs με το συνολικό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ πιάτων 200mm 462lbs στροφέων πυρήνων χάλυβα με το συνολι |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος πυρήνων χάλυβα |
| Επεξεργασία υποστηριγμάτων:: | Cataphoresis |
5 ιατρικό μεσαίας ισχύος δευτερεύον κλείδωμα τοπ στροφέων πιάτων τροχίσκων ίντσας TPR
| Όνομα προϊόντων: | ιατρική τοπ πλευρά στροφέων πιάτων 5 ροδών ίντσας TPR που κλειδώνει το μεσαίας ισχύος προμηθευτή τρο |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» τροχίσκοι κλειδαριών TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
110kg φορτωμένοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ροδών 100mm για τα κάρρα υπηρεσιών
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευαστικοί 100mm ροδών μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πολυουρεθάνιου πιάτων στροφέων μεγέθους ανθεκτι |
|---|---|
| Ύφος:: | PU 4 ιντσών μεσαίας ισχύος τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x32mm |
Το τόξο προχωρεί τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους 3In για τα καροτσάκια χεριών
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση 3in κόκκινοι PU μεσαίας ισχύος τροχίσκοι στροφέων πιάτων για τα καροτσάκια χεριών |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος PU τροχίσκων |
| Μέγεθος ροδών:: | 3 ίντσα |
WBD 75mm κόκκινοι σταθεροί ρόδα PU διαμέτρων μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
| Όνομα προϊόντων: | Προμήθειες WBD 75mm κόκκινοι σταθεροί ρόδα PU διαμέτρων μεσαίας ισχύος τροχίσκοι |
|---|---|
| Ύφος:: | PU καθόρισε τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 75x32mm |
3 μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πολυουρεθάνιου ίντσας κόκκινοι με το δευτερεύον φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 3inch κόκκινοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πολυουρεθάνιου με το δευτερεύον χονδρικό εμπόριο φρένων |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι 75mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 3» |
4 ίντσα ένα καλυμμένη ψευδάργυρος επιφάνεια τροχίσκων κατεύθυνσης μεσαίας ισχύος
| Όνομα προϊόντων: | WBD 4» μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ενός άκαμπτοι Jujube κατεύθυνσης Polyuethane προσαρμόζει |
|---|---|
| Ύφος:: | 4» PU καθόρισε τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 4inch |
5 μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πολυουρεθάνιου ίντσας 155mm ύψος
| Όνομα προϊόντων: | Αμαζόνιος Toppick κατασκευή 5 ίντσας πραγματική πολυουρεθάνιου τροχίσκων στροφέων μεσαίας ισχύος |
|---|---|
| Ύφος:: | μεσαίας ισχύος τροχίσκοι στροφέων PU 5 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Μεσαίας ισχύος 5» PU τροχίσκοι στροφέων με το δευτερεύον φρένο προσαρμόζουν
| Όνομα προϊόντων: | Η καυτή πώληση 5 του Αμαζονίου» αληθινός PU στροφέας με τους δευτερεύοντες μεσαίας ισχύος τροχίσκους |
|---|---|
| Ύφος:: | στροφέας PU 125mm που κλειδώνει τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
η ικανότητα PU ροδών 286lbs 125mm καθόρισε τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλό φορτίο 125mm σταθεροί PU μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ικανότητας ροδών 286lbs για την πώληση |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι PU 125mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |

