Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch stainless steel stem casters ] αγώνας 49 προϊόντα.
Ατσάλι με ακρίβεια 3 ίντσες διάμετρος τροχού για βαριά και απαιτητικά περιβάλλοντα
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
Νάιλον βραχίονας χάλυβας λευκό γκρι για βιομηχανικές εφαρμογές
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
4 ίντσες μέγεθος τροχού ιατρικές ρόδες νάιλον στήριγμα ομαλές τροχούς για ιατρικές συσκευές νοσοκομείο λύσεις κινητικότητας κρεβατιού
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Furniure
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Fur |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί πλαστικοί τροχίσκοι στροφέων καθήκοντος |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |
4 ίντσες τροχιά μέγεθος Nylon ιατρικές ρόδες για πολυπροπυλένιο με υλικό στήριξης
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Τύπος: | Πλάκα |
το πιάτο 96x63mm τοποθετεί τους τροχίσκους στροφέας 5 ίντσας κλειδώνοντας τον ιατρικό όγκο ροδών τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων:: | το πιάτο 96x63mm τοποθετεί τους τροχίσκους στροφέας 5 ίντσας κλειδώνοντας την ιατρική μαζική πώληση |
|---|---|
| Μέγεθος πιάτων:: | 96x63mm |
| Ύψος:: | 177.5mm |
Στρογγυλοί εξοπλισμού αποθήκευσης με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
3inch γκρίζοι περασμένοι κλωστή ρόδα επικεφαλής TPR μίσχων τροχίσκοι καθήκοντος στροφέων ελαφριοί
| Όνομα προϊόντων: | 3inch γκρίζο περασμένο κλωστή ρόδα επικεφαλής TPR μίσχων εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων καθήκοντος στροφέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένο κλωστή γκρι τροχίσκων μίσχων tpr |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |
Ιατρικές στροφές με ακρίβεια σφαιρίδιο με 4 ίντσες συνολικό ύψος νάιλον στήριγμα
| Φρένα: | Διπλό φρένο |
|---|---|
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Δύο φρένα ιατρικές ρόδες χωρητικότητα φορτίου 125kg θερμοπλαστικό καουτσούκ συνολικό ύψος 4 ίντσες
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |

