Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch stainless steel stem casters ] αγώνας 49 προϊόντα.
Στρογγυλό σχήμα Ζινκ-Πλάτινγκ Ράβδοι Αυξάνουν την Παραγωγικότητα και την Αποδοτικότητα στο Εργασιακό σας Μέρος
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ελαφρύ καθήκον τροχούς για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
Βιομηχανικές στρογγυλοί βαρέοι ρόστερ με TPR / πλαστικό / ελαστικό τροχούς
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ: | Κατασκευασμένο από τεντωμένο χάλυβα |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
| Ειδικότητα: | Αξιόπιστος και ανθεκτικός |
Βιομηχανικές στροφές με διάφορους τύπους τοποθέτησης και χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
| πλάτος τροχού: | 1-4 ίντσες |
4» ιατρικός μπεζ περασμένος κλωστή στροφέας μίσχος τροχίσκων που κλειδώνει τη διπλή ρόδα για το νοσοκομείο
| Όνομα προϊόντων:: | 4 περασμένος κλωστή στροφέας μίσχος ροδών ίντσας ο μπεζ που κλειδώνει την ιατρική διπλή ρόδα τροχίσκ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100X71mm |
| Ύψος:: | 123mm |
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ πιάτων 31/2 ίντσας ακτίνας στροφέων με το μέγεθος τρυπών μπουλονιών 1/4 ίντσας
| Φέρων τύπος: | Ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος ροδών: | 4 ίντσα |
Μαλακές ροδών πιάτων ρόδες τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού στροφέων τροχίσκων τύπων ιατρικές
| Όνομα προϊόντων:: | 5» μαλακές ροδών πιάτων ρόδες Wholesales τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού τύπων στροφέων τροχίσκων |
|---|---|
| Ύψος:: | 177.5mm |
| Προσαρμοσμένος:: | Λογότυπο/χρώμα |
76*61mm Απόσταση οπής μπουλονιού Θερμοπλαστικό καουτσούκ για Ευέλικτες Βιομηχανικές Ανάγκες σε Λευκό Γκρι
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
4 ίντσας μαλακό σιωπηλό χονδρικό εμπόριο ροδών καστόρων στροφέων ροδών γκρίζο λαστιχένιο
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσας μαλακό σιωπηλό χονδρικό εμπόριο ροδών καστόρων στροφέων ροδών γκρίζο λαστιχένιο |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί λαστιχένιοι τροχίσκοι καθήκοντος |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |

