Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 354 προϊόντα.
5 ιατρικό μεσαίας ισχύος δευτερεύον κλείδωμα τοπ στροφέων πιάτων τροχίσκων ίντσας TPR
| Όνομα προϊόντων: | ιατρική τοπ πλευρά στροφέων πιάτων 5 ροδών ίντσας TPR που κλειδώνει το μεσαίας ισχύος προμηθευτή τρο |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» τροχίσκοι κλειδαριών TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
4 ίντσας άσπρος ανοξείδωτου στροφέας τύπων πιάτων τροχίσκων στερεός νάυλον
| Όνομα προϊόντων: | 4inch οικονομικός SS λευκός κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων στροφέων τύπων πιάτων τροχίσκων στερεός νάυ |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένοι κλωστή SS τροχίσκοι SS μίσχων |
| Φέρων τύπος:: | σαφές ρουλεμάν |
8 τυποποιημένες βιομηχανικές κλειδώσιμες μαύρες λαστιχένιες προμήθειες Κίνα ροδών καστόρων πιάτων στροφέων ροδών ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | 8 τυποποιημένες βιομηχανικές κλειδώσιμες μαύρες λαστιχένιες προμήθειες Κίνα ροδών καστόρων πιάτων στ |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι τυποποιημένοι βιομηχανικοί τροχίσκοι |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
8 ίντσας στροφέων πιάτων κινητές ικριωμάτων ρόδες υλικών σκαλωσιάς ροδών στερεές νάυλον με τις προμήθειες φρένων
| Όνομα προϊόντων:: | 8 ίντσας στροφέων πιάτων κινητές ικριωμάτων ρόδες υλικών σκαλωσιάς ροδών στερεές νάυλον με τις προμή |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | PA |
| Τύπος:: | Τοπ ρόδες υλικών σκαλωσιάς στροφέων πιάτων |
160mm κοίλες μίσχων ικριωμάτων ρόδες υλικών σκαλωσιάς σωλήνων καστόρων μαύρες λαστιχένιες
| Όνομα προϊόντων:: | 160mm κοίλες μίσχων ικριωμάτων ρόδες υλικών σκαλωσιάς σωλήνων καστόρων μαύρες λαστιχένιες |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
| Υλικό ροδών:: | Steel+Rubber |
Αδιάβροχοι τροχίσκοι ανοξείδωτου PU 3 ιντσών κόκκινοι δευτερεύοντες κάστορες φρένων SS
| Όνομα προϊόντων: | Τροχίσκοι Wholesales ανοξείδωτου εργοστάσιο 3 PU ίντσας μεσαίας ισχύος κόκκινο δευτερεύον καστόρων φ |
|---|---|
| Ύφος:: | Κόκκινοι τροχίσκοι SS φρένων PU δευτερεύοντες |
| Φέρων τύπος:: | μονό ρουλεμάν |
4 γκρίζες TPR ρόδες καροτσακιών αγορών ίντσας με τους μαλακούς τροχίσκους στροφέων τρυπών μπουλονιών κλειδαριών με τις καλύψεις
| Όνομα προϊόντων:: | 4 γκρίζες TPR ρόδες καροτσακιών αγορών ίντσας με τους μαλακούς τροχίσκους στροφέων τρυπών μπουλονιών |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Γκρίζος |
| Υλικό τροχού:: | TPR |
5 ίντσας στροφέων PP σάντουιτς τροχίσκων ευρωπαϊκό χονδρικό εμπόριο πιάτων καστόρων τοπ
| Product Name: | 5 Inch Swivel PP Sandwich Casters European Castors Top Plate |
|---|---|
| Style:: | Plastic european type industrial casters |
| Wheel Color:: | Grey |
COem 232lbs που κλειδώνει τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους για το καροτσάκι μεταφορών
| Ονομασία προϊόντος: | Άμεση πώληση 4 ιντσών OEM Swivel Locking PU Medium Duty Casters Μεταφορικό καρότσι |
|---|---|
| Στυλ:: | 4 σε πλαϊνές ρόδες φρένων PU μεσαίου βάρους |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
75mm μαλακή ροδών στροφέων ικανότητα τροχίσκων 176lbs φρένων TPR μεσαίας ισχύος
| Όνομα προϊόντων: | 176lbs ικανότητα 75mm μαλακοί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι φρένων TPR στροφέων ροδών για την πώληση |
|---|---|
| Ύφος:: | μεσαίας ισχύος τροχίσκοι φρένων 75mm δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 75mm |

