Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 161 προϊόντα.
Υψόμετρος 90 mm έως 125 mm τροχούς τροχού 3 ιντσών από χάλυβα μέγεθος στέλεχος M12x15 mm περιστρεφόμενα τροχούς τροχού για βαρύ εξοπλισμό και καροτσάκια μεταφοράς
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Οι μαλακές ρόδες τροχίσκων ανοξείδωτου TPR 3 ιντσών γυρίζουν το διπλό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Η μαλακή ρόδα 3inch γυρίζει τις διπλές ρόδες τροχίσκων ανοξείδωτου TPR φρένων |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί τροχίσκοι ανοξείδωτου TPR |
| Εφαρμογή:: | Ιατρικά καροτσάκια |
3 PU στροφέων ίντσας οι τροχίσκοι για την τρύπα μπουλονιών εδρών δακτυλογραφούν τους σιωπηλούς σαφείς κάστορες
| Όνομα προϊόντων:: | 3 PU στροφέων ίντσας οι τροχίσκοι για την τρύπα μπουλονιών εδρών δακτυλογραφούν το σιωπηλό σαφή κατα |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Καθαρίστε/διαφανής |
| Υλικό ροδών:: | PU |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
4 ίντσες από ανοξείδωτο χάλυβα, εύκολη εγκατάσταση
| Υλικό: | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού: | 3 ίντσες |
3 PU φόρτωσης ίντσας 50kg τροχίσκοι επίπλων με καλυμμένο το χρώμιο υποστήριγμα
| Όνομα προϊόντων:: | τροχίσκων επίπλων χονδρικό εμπόριο αντικατάστασης 3 διαφανές PU στροφέων πιάτων ίντσας |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | καθαρίστε |
| Υλικό ροδών:: | Urethane |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Χάλυβα Σώμα βαρέος φόρτος καουτσούκ τροχός 8 ιντσών ανθεκτικό χάλυβα καουτσούκ συνδυασμός τροχός κατάλληλο για αποθήκη καροτσάκια
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Furniure
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Fur |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί πλαστικοί τροχίσκοι στροφέων καθήκοντος |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |

