Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 161 προϊόντα.
Μαύρα ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
ρόδες τροχίσκων στροφέων 50mm πλαστικές, καλυμμένες ψευδάργυρος στερεές ρόδες τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | άσπρο πλαστικό ελαφρύ υλικό τροχίσκων PP καθήκοντος τοπ στροφέων πιάτων 50mm για τα ελαφριά αντικείμ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος PP |
| Μέγεθος ροδών:: | 50x20.3mm |
Τροχήλατη ρόδα σκαλωσιάς με ρουλεμάν 8 ιντσών, πλάτος τροχού 50mm για βαρέως τύπου εφαρμογές
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης 3-8 ίντσες Τριχόστρωμα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Νάιλον βραχίονας χάλυβας λευκό γκρι για βιομηχανικές εφαρμογές
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
Τροχοι για καλαμινοελαστικους τροχους για βιομηχανια
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
Τροχίσκοι κάθε cOem 2inch καθήκοντος PVC ελαφριοί
| Ονομασία του προϊόντος: | Ελαφρύ φορτίο 2 ιντσών κορυφαία πλάκα περιστρεφόμενα μαύρα μικρά τροχιά τροχιά χονδρική |
|---|---|
| Στυλ:: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
| Χρώμα ροδών:: | Black+white |
Μαύροι PVC περασμένοι κλωστή στροφέας τροχίσκοι καθήκοντος μίσχων ελαφριοί μαλακή ρόδα 1,5 ίντσας με το συνολικό φρένο
| Όνομα προϊόντων:: | 1,5 ιντσών μαλακοί ροδών μαύροι τροχίσκοι μίσχων PVC περασμένοι κλωστή στροφέας με το συνολικό προμη |
|---|---|
| Υλικό:: | PVC/PU+PP |
| Ρουλεμάν:: | Ένσφαιρος τριβέας |
3inch 110lbs που φορτώνει τους βιομηχανικούς τροχίσκους με τις καλύψεις σκόνης
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσα 110lbs γυρίζει τους άκαμπτους τοπ πιάτων μπουλονιών πλαστικούς τυποποιημένους βιομηχανικούς |
|---|---|
| Ύφος:: | Πλαστικοί τυποποιημένοι βιομηχανικοί τροχίσκοι |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 50kg |

