Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 161 προϊόντα.
Σύνολο ροδών τροχίσκων επίπλων 360° 5PCS PU πολυουρεθάνιου ροδών Circlip 3 ιντσών διαφανείς σιωπηλοί τροχίσκοι εδρών γραφείων
| Όνομα προϊόντων:: | 3 PU πολυουρεθάνιου ροδών Circlip ίντσας διαφανές σιωπηλό σύνολο ροδών τροχίσκων επίπλων 360° τροχίσ |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Διαφανής |
| Υλικό τροχού:: | PU/Polyurethane |
150mm συνολικοί περασμένοι κλωστή φρένο μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα πυρήνων μίσχων κοίλοι
| Όνομα προϊόντων: | 150mm συνολικές περασμένες κλωστή φρένο μίσχων στροφέων κοίλες πυρήνων ρόδες Wholesales τροχίσκων PV |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένοι κλωστή τροχίσκοι κλειδώματος PVC μίσχων μαύροι |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρο χρώμα |
3 το πάτωμα σκληρού ξύλου ίντσας κυλά το διαφανή cOem επίπλων τροχίσκων εδρών γραφείων πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων:: | 3 το πάτωμα σκληρού ξύλου ίντσας κυλά το διαφανή cOem επίπλων τροχίσκων εδρών γραφείων πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Καθαρίστε |
| Υλικό ροδών:: | PU+PP |
PU 3 ιντσών λογότυπων εξατομικεύσιμες ρόδες τροχίσκων τρυπών μπουλονιών στροφέων για τα γραφεία
| Όνομα προϊόντων: | Οι εξατομικεύσιμες 3Inch PU ρόδες λογότυπων ανάβουν τις κόκκινες ρόδες τροχίσκων τρυπών μπουλονιών σ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι PU τρυπών μπουλονιών στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 3» |
4 ίντσας κοίλοι πυρήνων πολυουρεθάνιου τροχίσκοι κλειδώματος στροφέων ροδών ροδών πορτοκαλιοί μαύροι
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
το πιάτο 96x63mm τοποθετεί τους τροχίσκους στροφέας 5 ίντσας κλειδώνοντας τον ιατρικό όγκο ροδών τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων:: | το πιάτο 96x63mm τοποθετεί τους τροχίσκους στροφέας 5 ίντσας κλειδώνοντας την ιατρική μαζική πώληση |
|---|---|
| Μέγεθος πιάτων:: | 96x63mm |
| Ύψος:: | 177.5mm |
3 ίντσα 4 ίντσα 5 ιντσών μαλακοί TPR αγορών κάρρων ροδών κοίλοι πείρων τροχίσκοι στροφέων τρυπών μπουλονιών τροχίσκων γκρίζοι
| Όνομα προϊόντων:: | 3 ίντσα 4 ίντσα 5 ιντσών μαλακοί TPR αγορών κάρρων ροδών κοίλοι πείρων τροχίσκοι Wholesales στροφέων |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Γκρίζος |
| Υλικό τροχού:: | TPR |
Μαλακές ροδών πιάτων ρόδες τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού στροφέων τροχίσκων τύπων ιατρικές
| Όνομα προϊόντων:: | 5» μαλακές ροδών πιάτων ρόδες Wholesales τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού τύπων στροφέων τροχίσκων |
|---|---|
| Ύψος:: | 177.5mm |
| Προσαρμοσμένος:: | Λογότυπο/χρώμα |
4 σιωπηλοί TPR καροτσακιών ίντσας γκρίζοι μαλακοί τροχίσκοι στροφέων τρυπών μπουλονιών πείρων ροδών κοίλοι για τα κάρρα αγορών
| Όνομα προϊόντων:: | 4 σιωπηλοί TPR καροτσακιών ίντσας γκρίζοι μαλακοί τροχίσκοι στροφέων τρυπών μπουλονιών πείρων ροδών |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Γκρίζος |
| Υλικό τροχού:: | TPR |
Customizable Rubber Casters Bearing Type Roller/Double Ball/Plain Bearing Finish Zine Plated/Threaded Stem
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |

