Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 161 προϊόντα.
3inch γκρίζοι περασμένοι κλωστή ρόδα επικεφαλής TPR μίσχων τροχίσκοι καθήκοντος στροφέων ελαφριοί
| Όνομα προϊόντων: | 3inch γκρίζο περασμένο κλωστή ρόδα επικεφαλής TPR μίσχων εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων καθήκοντος στροφέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένο κλωστή γκρι τροχίσκων μίσχων tpr |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |
Υψηλής ποιότητας 4 ίντσες Μαύρο PVC Casters Διπλή μπάλα ρουλεμάν με νήματα Στάμ Μέσα καθήκον Caster
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2-7/8 X 2-7/8 ίντσες |
| Ράδιο περιστροφής της ανώτερης πλάκας: | 3-1/2 ίντσα |
2 μαλακές ρόδες ίντσας Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος μη που αντέχουν
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 2 ιντσών μαλακοί ροδών ελαφριοί καθήκοντος στροφέων τροχίσκοι PVC πιάτων κόκκινοι για |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφρύ φρένο τροχίσκων PVC στροφέων καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 2 " x20.3mm |
PVC 198lbs που φορτώνει τροχίσκους καθήκοντος 50mm τους ελαφριούς για τα πλυντήρια
| Όνομα προϊόντων: | 50mm ροδών διαμέτρων 198lbs πιάτων στροφέων μπλε PVC δίδυμοι τροχίσκοι καθήκοντος ροδών ελαφριοί για |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί καθήκοντος δίδυμοι τροχίσκοι PVC ροδών μπλε |
| Διάμετρος ροδών:: | 75mm |
66LBS κόκκινες περασμένες κλωστή ρόδες ρόδες καστόρων ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | 66LBS ικανότητας κόκκινοι ροδών περασμένοι κλωστή στροφέας τροχίσκοι Wholesales PVC καθήκοντος μίσχω |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφρύς μίσχος τροχίσκων PVC στροφέων καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 50mmx2.03cm |
4inch μαύρο 100kg που φορτώνει τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους για τους πίνακες καθιστικών
| Όνομα προϊόντων: | 4inch μαύροι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πιάτων στροφέων χυτοσιδήρου για τους πίνακες καθιστικών |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι χυτοσιδήρου |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
40kg λαστιχένιοι ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος φόρτωσης 2.5inch με το δευτερεύον φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 65mm διαμέτρων περιστρεφόμενοι τροχίσκοι καθήκοντος πιάτων μαύροι λαστιχένιοι ελαφριοί με το δευτερε |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί λαστιχένιοι τροχίσκοι καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 2,5 ίντσα |
5 ικανότητα PP ίντσας 220lbs που περιστρέφεται τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | Άμεσο υλικό ικανότητας PP πωλήσεων 5inch 220lbs που περιστρέφεται τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 125x32 χιλ. |
| Επεξεργασία υποστηριγμάτων:: | ψευδάργυρος που καλύπτεται |
80KG φόρτωση των μεσαίας ισχύος τροχίσκων 125mm με την κάλυψη σκόνης
| Όνομα προϊόντων: | τροχίσκοι τοπ PVC πιάτων ένσφαιρου τριβέα 125mm ενιαίοι μεσαίας ισχύος με την κάλυψη σκόνης |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι μεσαίας χρήσης με καλύμματα σκόνης |
| Χρώμα ροδών:: | Γκρίζος |
ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος χυτοσιδήρου 75mm 360 βαθμός που περιστρέφεται με το δευτερεύον κλείδωμα
| Ονομασία του προϊόντος: | 75 mm περιστρεφόμενη κορυφή πλάκας χυτοσίδηρο πλευρική κλειδαριά ελαφρύ καθήκον ρόστερ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ελαφριοί τροχίσκοι σιδήρου καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 75x25 χιλιοστά |

