Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 173 προϊόντα.
Εργαλεία για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
3 ίντσας οικονομικό μαλακό TPR καστόρων ελαφρύ καθήκοντος στροφέων χονδρικό εμπόριο ροδών καστόρων κλειδαριών πάτωμα-προστατεύοντας
| Τοποθετώντας τύπος: | πιάτο |
|---|---|
| Διάμετρος ροδών: | 3 ΙΝΤΣΑ |
| Ακτίνα στροφέων: | Μικρότερος από 3 ίντσα |
M28x40mm στερεός μίσχος 4 ιντσών γκρίζοι TPR ιατρικοί κρεβατιών τροχίσκοι νοσοκομείων τροχίσκων Non-magnetic
| Όνομα προϊόντων:: | M28x40mm στερεός μίσχος 4 ιντσών γκρίζοι TPR ιατρικοί κρεβατιών τροχίσκοι νοσοκομείων τροχίσκων Non- |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων:: | 28x40mm |
| Ύψος:: | 149mm |
Βιομηχανικές στροφές με διάφορους τύπους τοποθέτησης και χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
| πλάτος τροχού: | 1-4 ίντσες |
Μετατροπές βαρέων φορτίων με χωρητικότητα 125kg
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Μετατροπές βαρέων τρολεϊνών με περιστρεφόμενο / άκαμπτο / κλειδωτικό τοποθέτημα
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
Τρόλεϊ τροχούς βαρύ φορτίο ελαστικό τροχό διάμετρος 8 ίντσες ύψος 125 mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
25 ιντσών τροχούς τροχόσπιτα βαρύ φορτίο σχεδιασμένο για τροχόσπιτο τροχόσπιτο με μέγεθος πλάκας 4 x 45 ιντσών και ανθεκτικό
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
4 ίντσες μέγεθος τροχού ιατρικές ρόδες νάιλον στήριγμα ομαλές τροχούς για ιατρικές συσκευές νοσοκομείο λύσεις κινητικότητας κρεβατιού
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Μετατροπές σκαλωσμάτων βαρέων επιβαρύνσεων με επιχρισμένη στήλη ψευδαργύρου
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |

