Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 173 προϊόντα.
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ατσάλινα τροχιά με πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα και 45mm πλάτος τροχών
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Βιομηχανικές στρογγυλοί βαρέοι ρόστερ με TPR / πλαστικό / ελαστικό τροχούς
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ: | Κατασκευασμένο από τεντωμένο χάλυβα |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
| Ειδικότητα: | Αξιόπιστος και ανθεκτικός |
Στρογγυλοί εξοπλισμού αποθήκευσης με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
Κατασκευαστής YLcaster 1,5 PU ίντσας κόκκινος μικρός στροφέων τροχίσκων περασμένος κλωστή M8 μίσχων ροδών επίπλων σιωπηλός
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευαστής YLcaster 1,5 PU ίντσας κόκκινος μικρός στροφέων τροχίσκων περασμένος κλωστή M8 μίσχων |
|---|---|
| Style:: | M8 threaded stem pu casters |
| Μέγεθος ροδών:: | 1,5 ίντσα |
Προσαρμόσιμες ελαστικές κυψέλες Μονάδα βάρος 4kg 5kg επιλογές χρώματος Μαύρο Μπλε Πράσινο Ιδανικό για κινητικότητα εξοπλισμού και βιομηχανική
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Προσαρμόσιμες ελαστικές ρόδες με χωρητικότητα φορτίου από 100 έως 300 KG
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τελείωσε.: | Στάμνος με επικάλυψη από ζάμι/πλέγματα |
110kg χωρητικότητα ατσάλινα τροχιά με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
300lbs 5 ίντσες πολυουρεθάνιο τροχούς
| Όνομα προϊόντος: | 300 λίβρες μεσαίου τύπου περιστρεφόμενοι τροχοί πέδησης 5 ιντσών υψηλού φορτίου από πολυαιθάνιο |
|---|---|
| Στυλ:: | Μεσαίας ισχύος γκρίζο PU τροχίσκων |
| Μέγεθος ροδών:: | 125x32mm |
2 ίντσας μαύρη λαστιχένια μικρή προστασία πατωμάτων τροχίσκων καθήκοντος καροτσακιών ελαφριά
| Όνομα προϊόντων: | 2 ίντσας μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων μπουλονιών τροχίσκοι καθήκοντος τρυπών επικεφαλής ελαφριο |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων τρυπών μπουλονιών |
| Μέγεθος ροδών:: | 2inch |

