Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 173 προϊόντα.
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Τροχήλατες ρόδες τρόλεϊ με πιστοποίηση CE, βαρέως τύπου, εύρος ύψους 90mm-125mm, ιδανικές για τρόλεϊ, καρότσια, βιομηχανική χρήση και διαχείριση βαρέων φορτίων
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Απόσταση οπών μπουλονιών 25 ίντσες Βαρέως τύπου τροχήλατο καρότσι από καουτσούκ PU Nylon TPR Βιομηχανικά καρότσια για μετακίνηση εξοπλισμού βαρέως φορτίου
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
1,5 ιντσών κόκκινες ροδών ελαφριές ρόδες τροχίσκων καθήκοντος σταθερές PVC για το μικρό ελαφρύ cOem καροτσακιών
| Όνομα προϊόντων: | 1,5 ιντσών κόκκινες ροδών ελαφριές ρόδες τροχίσκων καθήκοντος σταθερές PVC για το μικρό ελαφρύ cOem |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί σταθεροί δασμός τροχίσκοι PVC |
| Μέγεθος ροδών:: | 1.5 " x20.3mm |
4 ίντσες τροχιά μέγεθος Nylon ιατρικές ρόδες για πολυπροπυλένιο με υλικό στήριξης
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Τύπος: | Πλάκα |
275 λίβρες φορτωμένη χωρητικότητα ιατρικές ρόδες με 4 ίντσες τροχιά μέγεθος 4 ίντσες συνολικό ύψος
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
| τύπος ρουλεμάν: | Ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |
τροχίσκοι ανοξείδωτου ικανότητας TPR διαμέτρων 50kg 50mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Προμήθειες 50mm Διαμέτρου 50kg χωρητικότητα Ελαφρύς χρήσης TPR Ατσάλι |
|---|---|
| Style:: | Light duty tpr stainless steel casters |
| Εφαρμογή:: | Εγχώριες συσκευές |
Ιατρικές στροφές με ακρίβεια σφαιρίδιο με 4 ίντσες συνολικό ύψος νάιλον στήριγμα
| Φρένα: | Διπλό φρένο |
|---|---|
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
220lbs φορτώνοντας τις βιομηχανικές ρόδες καροτσακιών, PP ρόδες καροτσακιών 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 το διπλό κλείδωμα γκρίζα PP ικανότητας ίντσας 220lbs γυρίζει τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους για τα |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι γκρίζοι |
| Υλικό ροδών:: | PP |
70kg φόρτωση των ροδών PU 100mm κάρρων αγορών 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων:: | 100 χιλιοστά διαμέτρου 70kg 12x15 σπειροειδείς τροχούς τροχού τροχούς τροχού κυλιόμενες ράγες κυλιόμ |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | Polyurethane+PP |
| Τύπος:: | Διπλοί τροχίσκοι κυλιόμενων σκαλών στροφέων διαδρομής |

