Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 173 προϊόντα.
COem 1,5 ιντσών κόκκινοι ροδών ελαφριοί τροχίσκοι PVC πιάτων καθήκοντος άκαμπτοι για τα μικρά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | COem YLcaster 1,5 ιντσών κόκκινοι ροδών ελαφριοί τροχίσκοι PVC πιάτων καθήκοντος άκαμπτοι για τα μικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι PVC καθήκοντος άκαμπτοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 1.5 " x20.3mm |
Μαλακή ροδών στροφέων επικεφαλής ελαφριά καθήκοντος τροχίσκων PVC πλευρά τρυπών μπουλονιών 2,5 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Επιχείρηση 2,5 ίντσας μαλακή ροδών στροφέων επικεφαλής μπουλονιών τρυπών δευτερεύουσα κλειδαριών ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριά δευτερεύουσα κλειδαριά τρυπών μπουλονιών τροχίσκων PVC καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6.5cmx2.5cm |
τροχίσκους καθήκοντος 40mm τους ελαφριούς καθορισμένους τους μαύρους κάστορες μίσχων PVC περασμένους κλωστή στροφέας
| Όνομα προϊόντων:: | τροχίσκοι του Αμαζονίου πώλησης 40mm καυτοί καθορισμένοι τους μαύρους κάστορες μίσχων PVC περασμένου |
|---|---|
| Υλικό:: | PVC+PP |
| Ρουλεμάν:: | Διπλάσιο ένσφαιρου τριβέα |
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος ικανότητας 2,5 ιντσών PP 88lbs με τη δευτερεύουσα κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος PVC πυρήνων PP πιάτων στροφέων 2,5 ιντσών 88lbs με τη δευτερεύουσα κλε |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι PVC καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 65x25mm |
2» μικροί λαιμών μαλακοί τροχίσκοι εδρών ροδών PU δίδυμοι με το άσπρο χρώμα μίσχων M10x15mm Treaded
| Όνομα προϊόντων: | 2 οι» μικρές λαιμών καρεκλών ρόδες δίδυμος-ροδών PU τροχίσκων μαλακές με το άσπρο χρώμα μίσχων M10x1 |
|---|---|
| Ύφος:: | Άσπροι τροχίσκοι καρεκλών PU |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρο χρώμα |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Μαύρο / μπλε / πράσινο καουτσούκ περιστρεφόμενο / σταθερό / τροχούς φρένων για εσωτερική / εξωτερική εφαρμογή 3-8 μη σήμανση
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
Εργασιακές στροφές PVC βαρέος φορτίου χωρίς σήμανση με ψευδαργύριο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος βήματος: | Μη σήμανση |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
Δύο ρόδες σκαλωμάτων με σφαίρες χωρητικότητα φορτίου 200/250kg εφαρμογές βαρέων βαρών
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Σαφής στροφέας 40mm καθήκοντος PC ελαφρύς τροχίσκοι ανοξείδωτου 66lbs
| Ονομασία του προϊόντος: | Φαρμακευτικές προμήθειες 40mm 66lbs Clear PC Light Duty Swivel Locking 304 Stainless Steel Casters |
|---|---|
| Style:: | PC stainless steel casters |
| Εφαρμογή:: | Κουζίνα |

