Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 173 προϊόντα.
1.5» άκαμπτοι PU πιάτων κόκκινοι ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος για τα συρτάρια κρεβατιών
| Product Name: | WBD Manufactures 1.5" Rigid Wheels Light Duty Plate Red PU Caster Wheels For Bed Drawers |
|---|---|
| Style:: | Light duty rigid pu casters |
| Wheel Size:: | 40mm |
Δύο φρένα ιατρικές ρόδες χωρητικότητα φορτίου 125kg θερμοπλαστικό καουτσούκ συνολικό ύψος 4 ίντσες
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
Λευκοπράσινα ιατρικά καρότσια με πλακέτα νάιλον για μεταφορά ασθενών
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
Ειδικά για τα βαρέα ιατρικά εξοπλισμού.
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
3» σιωπηλοί ιατρικοί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ικανότητας κάρρων 80kg
| Όνομα προϊόντων: | 3» σιωπηλοί ιατρικοί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι Manufacurer ικανότητας TPR κάρρων 80kg |
|---|---|
| Ύφος:: | 3» σταθεροί μεσαίας ισχύος τροχίσκοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 3» |
Στρογγυλό σχήμα Ζινκ-Πλάτινγκ Ράβδοι Αυξάνουν την Παραγωγικότητα και την Αποδοτικότητα στο Εργασιακό σας Μέρος
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Βιομηχανικές στροφές με σφαιροφόρους ρουλεμάν και ανθεκτικό φινίρισμα
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Ελαφριά κυλινδρικά κυλινδρικά για βαριά χρήση και θερμοκρασία
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

