Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 161 προϊόντα.
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών από καουτσούκ με μη σημειωτικά πέλματα και χωρητικότητα φορτίου 100 kg
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
|---|---|
| Τύπος βήματος: | Μη σήμανση |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
2-8 ιντσών βιομηχανικά τροχιά με χωρητικότητα φόρτωσης φρένων 100-300 KG
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
3 ίντσας στερεοί λαστιχένιοι τροχίσκων στροφέων τροχίσκοι ροδών πιάτων μαύροι για τα μικρά κάρρα καροτσακιών
| Βήμα ροδών: | Ομαλός |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | Μέχρι 128 λίβρες |
| Πλάτος ροδών: | 25mm |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Επικεφαλίδες βαρέων φορτηγών με χωρητικότητα φόρτωσης 200-500 kg
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
200-500kg χωρητικότητα Στρογγυλοί τροχοι 3/4/5/6/8 ιντσών τροχοι
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
4 ίντσες Συνολικό ύψος 3 ίντσες Διαμέτρου τροχού Διπλό φρένο Ιατρικές ρόδες για ιατρικές εγκαταστάσεις
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
3» τροχίσκοι εδρών επίπλων, ρόδα τροχίσκων εδρών γραφείων φόρτωσης 50kg
| Ονομασία του προϊόντος:: | 5 τεμάχια ανά σετ 3 ιντσών δαχτυλίδι λαβή ράμφος περιστρεφόμενη καρέκλα γραφείου τροχός τροχός ανταλ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Διαφανές |
| Υλικό ροδών:: | PU/Polyurethane |

