Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 inch steel stem caster wheels ] αγώνας 161 προϊόντα.
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
2 ίντσας στερεές ροδών ελαφριές καθήκοντος τροχίσκων πλαστικές ρόδες τροχίσκων μεγέθους στροφέων μικρές με τις προμήθειες φρένων
| Όνομα προϊόντων: | 2 ίντσας στερεές ροδών ελαφριές καθήκοντος τροχίσκων πλαστικές ρόδες τροχίσκων μεγέθους στροφέων μικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος PP |
| Μέγεθος ροδών:: | 50x20.3mm |
Εύκολος εγκαταστήστε τους φρεναρισμένους κάστορες στροφέων τρυπών μπουλονιών 3 ιντσών με το σαφές ρουλεμάν
| Όνομα προϊόντων: | Εύκολος εγκαταστήστε τη ρόδα 3 ίντσας μπουλονιών τρυπών στροφέων δευτερεύουσα ρόδα Wholesales τροχίσ |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι τροχίσκοι κλειδώματος τρυπών μπουλονιών |
| Μέγεθος ροδών:: | 75mm |
3 κινούμενοι κάστορες επίπλων πιάτων ίντσας 88LBS σταθεροί ικανότητα, τροχίσκοι κρεβατιών αντικατάστασης
| Όνομα προϊόντων: | COem 3 ίντσας 88LBS σταθεροί ικανότητα πιάτων λαστιχένιοι τροχίσκοι καθήκοντος ροδών ελαφριοί για τα |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί λαστιχένιοι άκαμπτοι τροχίσκοι καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 3 ίντσα |
Τροχοι για υπερφωτεινή σκαλωσιά
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
3-8 ιντσών Ελαστικός γαλάζιος καουτσούκ τροχός περιστροφής χωρίς σήμανση με ψευδάργυρο
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Χρήση: | Εντός/εξωτερικά |
ISO9001 PU ρόδες τροχίσκων στροφέων 2 ιντσών με το δευτερεύον φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 2 ιντσών 44lbs στροφέων πιάτων οι κόκκινοι PU τροχίσκοι καθήκοντος πυρήνων PP ελαφριοί με την πλευρά |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι PU καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 40x16.3mm |
Ατσάλι με ακρίβεια 3 ίντσες διάμετρος τροχού για βαριά και απαιτητικά περιβάλλοντα
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
3 ίντσα 75mm μεσαίας ισχύος τροχίσκοι για τις μηχανές καροτσακιών
| Όνομα προϊόντων: | Γκρίζος TPR στροφέων καλύτερων πωλητών 3inch του Αμαζονίου μεσαίας ισχύος προμηθευτής τροχίσκων πιάτ |
|---|---|
| Ύφος:: | μεσαίας ισχύος τροχίσκοι 75mm TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 75x32mm |
Σετ από 4 υψηλής ποιότητας τεντωμένο χάλυβα χρωματοποιημένο ρουλεμάν
| Υλικό: | Θερμοπλαστικό λάστιχο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρυσόχρωμο |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |

