Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] αγώνας 47 προϊόντα.
4 ίντσες Πολυουρεθάνιο Κουκέτα Στυλικά Σχεδιασμένα για Βαριά Φορτία
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
| Υψόμετρο: | 194mm |
Ελαφριά εργασιακό τραπέζι βαρύ φορτίο ανασυρόμενα πλευρικά τροχιά με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
Στροφή με κλειδαριά Πολυουρεθάνιο τροχούς μονοτροχιακό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο τέλειο για το χειρισμό υλικών και μεταφορές εφαρμογές
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Πολυουρεθάνιο στρογγυλοφόρο τροχόσπιτο με φρένο πλήρους κλεισίματος και κούφους τροχούς πυρήνα
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Συνολικό κλειδώματος μπάλα ελαστικό πολυουρεθάνιο τροχούς περιστροφής με κλειδώματος κούφιο πυρήνα τροχός 194mm ύψος
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150 χιλιοστών Ρολόι Μεγέθους Πολυουρεθάνιο Ρολόι με χωρητικότητα φόρτωσης 194 χιλιοστών ύψος 450-850 kg φορτωμένη χωρητικότητα
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |

