Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 5 steel floor lock casters ] αγώνας 184 προϊόντα.
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 4 ίντσες τροχούς διπλό φρένο βαρύ φορτίο τροχούς για ιατρικές συσκευές και νοσοκομειακά έπιπλα
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Type: | Plate |
Ιατρικοί Τροχοί Πλακών με Υλικό Νάιλον Βάσης και Φορτίο 275lbs Ιδανικοί για Κινητικότητα Ιατρικού Εξοπλισμού
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
5 ιατρικό μεσαίας ισχύος δευτερεύον κλείδωμα τοπ στροφέων πιάτων τροχίσκων ίντσας TPR
| Όνομα προϊόντων: | ιατρική τοπ πλευρά στροφέων πιάτων 5 ροδών ίντσας TPR που κλειδώνει το μεσαίας ισχύος προμηθευτή τρο |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» τροχίσκοι κλειδαριών TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
άσπρο PP 75x21mm περιστρεφόμενο περασμένο κλωστή στροφέας συνολικό φρένο τροχίσκων καθήκοντος μίσχων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | 75x21mm στερεοί ροδών συνολικοί άσπροι PP φρένων περιστρεφόμενοι περασμένοι κλωστή στροφέας τροχίσκο |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι μίσχων PP καθήκοντος |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |
Δύο σφαίρες ρουλεμάντ εργαστηρίου 2.5 ίντσες τροχούς αντοχή στη διάβρωση
| ικανότητα φόρτωσης: | 300 λίβρες |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Χρώμα: | Μαύρο |
M28x40mm στερεός μίσχος 4 ιντσών γκρίζοι TPR ιατρικοί κρεβατιών τροχίσκοι νοσοκομείων τροχίσκων Non-magnetic
| Όνομα προϊόντων:: | M28x40mm στερεός μίσχος 4 ιντσών γκρίζοι TPR ιατρικοί κρεβατιών τροχίσκοι νοσοκομείων τροχίσκων Non- |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων:: | 28x40mm |
| Ύψος:: | 149mm |
150mm συνολικοί περασμένοι κλωστή φρένο μεσαίας ισχύος τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα πυρήνων μίσχων κοίλοι
| Όνομα προϊόντων: | 150mm συνολικές περασμένες κλωστή φρένο μίσχων στροφέων κοίλες πυρήνων ρόδες Wholesales τροχίσκων PV |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένοι κλωστή τροχίσκοι κλειδώματος PVC μίσχων μαύροι |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρο χρώμα |
5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πολυουρεθάνιου τροχίσκων στροφέων χονδρικό εμπόριο ροδών καροτσακιών πιάτων μαλακό βιομηχανικό
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
επικεφαλής TPR Furnitures τρυπών μπουλονιών 360° 100x27mm περιστρεφόμενοι τροχίσκοι καθήκοντος στροφέων ελαφριοί με το συνολικό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 100x27mm ροδών συνολικοί επικεφαλής γκρίζοι TPR τρυπών μπουλονιών φρένων 360° περιστρεφόμενοι τροχίσ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι φρένων τρυπών μπουλονιών καθήκοντος tpr |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Χάλυβας |

