Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 5 steel floor lock casters ] αγώνας 184 προϊόντα.
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Μαύρο υπερβαρύ φορτίο πλάκα τοποθέτηση ατσάλινα τροχιά 2000 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 50mm τροχός
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Τύπος τοποθέτησης κυλίνδρων κυλίνδρων βιομηχανικών κυλίνδρων με πιστοποίηση ISO/SGS/ROSH για ομαλή και ήσυχη κίνηση
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Υψηλής βαρύτητας υπερβαρύτητας τροχός με μαύρο τροχό, βελτιστοποιημένος για την κίνηση βαρέων μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
3» μαλακοί γκρίζοι TPR χεριών κάρρων ροδών περασμένοι κλωστή M10 τροχίσκοι στροφέων κλειδαριών μίσχων συνολικοί για τα ξύλινα πατώματα
| Όνομα προϊόντων: | 3» μαλακοί γκρίζοι TPR χεριών κάρρων ροδών περασμένοι κλωστή M10 τροχίσκοι στροφέων κλειδαριών μίσχω |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί περασμένοι κλωστή δασμός tpr τροχίσκοι |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |
Λευκοπράσινα ιατρικά σχοινιά διαμέτρου τροχού 3 ίντσες και διπλό φρένο προσφέροντας σταθερότητα για τη μεταφορά ιατρικού εξοπλισμού
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bracket Material: | Nylon |
4kg 5kg Βάρος Μονάδας Τροχοί από καουτσούκ Χάλυβα Τροχός από καουτσούκ Υλικό Κατάλληλο για Εσωτερικούς Εξωτερικούς Χώρους Βαρέως Τύπου Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Color : | Black/Blue/ Green |
Δευτερεύουσες ρόδες στροφέων κλειδαριών πολυουρεθάνιου 506LBS με τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster παρέχει PU χωρητικότητας φορτίων 506LBS τους κόκκινους ροδών στροφέων βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | 506lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 506lbs |

