Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 5 steel floor lock casters ] αγώνας 184 προϊόντα.
Αβίαστη Κίνηση με Περιστρεφόμενα Ρόδες και Φρένο Κλειδώματος
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
Ολοκληρώστε τους αθόρυβους τροχίσκους με γαλβανισμένο ψευδάργυρο και τύπο φρένου ολικής ασφάλισης για τις απαιτήσεις του πελάτη
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 150mm 250kg άκαμπτοι κατευθυντικοί
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις WBD 150mm γκρίζοι μαλακοί άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας TPR ροδών 250kg κ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
Ελαφριά τροχιά τροχιά ελαφρύ φορτίο τροχιά με απλό ρουλέ / 2-4 ίντσες περιστροφική ακτίνα
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
Στροφή TPR ελαφρύ καθήκον τροχιά γκρι 2-4 ίντσες διάμετρος
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Material: | TPR |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Βαρέως Τύπου 2-4 ιντσών Ελαφρού Τύπου Ρόδες για Σκληρά και Απαιτητικά Περιβάλλοντα
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |
Βιομηχανικοί τροχοί ακριβείας με ρουλεμάν, με διάμετρο τροχού 2 έως 12 ίντσες, κατάλληλοι για μετακίνηση βαρέων φορτίων
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |
Zinc Plated Threaded Stem Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange Swivel Fixed Brake Casters Designed for Smooth Mobility
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
| Application: | Industry |
3 έως 8 ίντσες Διαμέτρου τροχού Ράβδοι από καουτσούκ Προσαρμόσιμες επιλογές ρουλετών διπλής σφαίρας
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Application: | Industry |

