Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 5 steel floor lock casters ] αγώνας 184 προϊόντα.
30kg ικανότητας κόκκινο περασμένο κλωστή WheelsSwivel δευτερεύον φρένο τροχίσκων PVC καθήκοντος μίσχων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | 30kg κόκκινες ρόδες ικανότητας με το δευτερεύον φρένων περασμένο κλωστή στροφέας εργοστάσιο Κίνα τρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφρύς μίσχος τροχίσκων PVC κλειδαριών στροφέων καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 5cmx2.03cm |
Μαλακή ροδών στροφέων επικεφαλής ελαφριά καθήκοντος τροχίσκων PVC πλευρά τρυπών μπουλονιών 2,5 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Επιχείρηση 2,5 ίντσας μαλακή ροδών στροφέων επικεφαλής μπουλονιών τρυπών δευτερεύουσα κλειδαριών ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριά δευτερεύουσα κλειδαριά τρυπών μπουλονιών τροχίσκων PVC καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6.5cmx2.5cm |
Μαύρο πάτωμα που προστατεύει το PVC ρόδες τροχίσκων στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Πέλμα μαύρου pvc 6 ιντσών σε τροχούς μεσαίου τύπου περιστρεφόμενου πυρήνα pp |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια μεσαίας λειτουργίας |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρο + Άσπρο |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
8 ίντσας νάυλον υλικών σκαλωσιάς τροχίσκων ροδών στερεές μακριές χάλυβα ρόδες ικριωμάτων ύψους μίσχων διευθετήσιμες
| Όνομα προϊόντων:: | 8 ίντσας νάυλον υλικών σκαλωσιάς τροχίσκων ροδών στερεές μακριές χάλυβα ρόδες ικριωμάτων ύψους μίσχω |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | κόκκινος |
| Υλικό ροδών:: | Νάυλον |
Προσαρμόσιμες ελαστικές ρόδες με χωρητικότητα φορτίου από 100 έως 300 KG
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τελείωσε.: | Στάμνος με επικάλυψη από ζάμι/πλέγματα |
Φαινολικά Βιομηχανικά Ράβδοι Πολυουρεθάνιο Τύπος τροχού Επεκτάσιμος Στάλος Εγκατάσταση 1-4 ίντσες πλάτος τροχού
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Υλικό ανθεκτικού νάιλον για βαριές εφαρμογές
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Διάμετρος τροχού από πλάκα χάλυβα 3 ίντσες Κατάλληλο για κατασκευή και μηχανικούς σκοπούς σε διάφορες βιομηχανίες
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |

