Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 5 steel floor lock casters ] αγώνας 184 προϊόντα.
Ρουλεμάν τροχού βαρέως τύπου από καουτσούκ 8 ιντσών, μαύρο, μπλε, πράσινο, για φορτίο 100 έως 300 κιλών
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Άκαμπτο 440LBS λαστιχένια στροφέων ροδών τροχίσκων σιωπηλή προστασία πατωμάτων 4 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | η μαλακή κατεύθυνση 4 ίντσας κυλά 440LBS το γκρίζο TPR άκαμπτο εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 4 ιντσών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
Χονδρικές ιατρικές σκελετοί από λευκή γκρίζα πλάκα με υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα για έπιπλα νοσοκομείου
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 275lbs |
Βιομηχανικά ροδάκια γαλβανισμένα με ψευδάργυρο Εύρος θερμοκρασίας έως 300°F Ανθεκτικοί τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανικές εφαρμογές και χειρισμό εξοπλισμού
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Ρουλεμάν διπλής σειράς βαρέως τύπου τροχός τροχήλατου από καουτσούκ 8 ιντσών και στιβαρός διάμετρος 3 έως 8 ιντσών ιδανικός για βιομηχανικά καρότσια
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
Μονάδα βάρους 4kg 5kg Ρομάτινα τροχιά Προσαρμοσμένα μη σημειωτικά τροχιά Τύπος λεία κυλιόμενα τροχιά για αποθήκη και εφαρμογές
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
230kg μαλακός ένσφαιρος τριβέας τροχίσκων πιάτων στροφέων ικανότητας TPR 125mm ρόδες καστόρων
| Ονομασία προϊόντος: | Εμπορικές πωλήσεις 230kg Ιδιότητα 125mm Grey TPR Wheel Swivel Plate Soft Heavy Duty Casters Ball Bea |
|---|---|
| Στυλ:: | 125 mm TPR περιστρεφόμενες βαριές ρόδες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ πιάτων 31/2 ίντσας ακτίνας στροφέων με το μέγεθος τρυπών μπουλονιών 1/4 ίντσας
| Φέρων τύπος: | Ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος ροδών: | 4 ίντσα |
Επικεφαλίδα με στροφή σιδήρου χωρίς φρένο
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
Τροχοι για υπερφωτεινή σκαλωσιά
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |

