Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 5 steel floor lock casters ] αγώνας 184 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο 5 ίντσας επεξεργασμένου σιδήρου λαστιχένιο τροχίσκων δευτερεύον κλειδαριών βιομηχανικό χυτοσιδήρου ροδών καροτσακιών
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων λαστιχένιοι τροχίσκοι |
Ζυγισμένες βιομηχανικές στροφές για βέλτιστη προστασία από τη διάβρωση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών TPR TPR Silent Swivel Plate Casters Ζυγισμένο φινίρισμα
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
| Διάμετρος τροχού: | 2-4 ίντσες |
Βιομηχανικές τροχοδρόμους μέχρι 5000 λίβρες βαρύ φορτίο με ανθεκτικά ατσάλινα φινίρισμα τροχούς
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Ανοξείδωτο ατσάλι με θερμοπλαστικό καουτσούκ και ρουλεμάν ακριβείας που εξασφαλίζουν λειτουργία και μακροζωία σε βιομηχανικό εξοπλισμό
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Color: | White+Grey |
περασμένη κλωστή ρόδα τροχίσκων PVC μίσχων ικανότητας διαμέτρων 220LBS 125mm στροφέας με τις συνολικές κλειδαριές
| Όνομα προϊόντων: | Wholesales 125mm διαμέτρων 220LBS μεσαίας ισχύος τροχίσκοι PVC μίσχων ικανότητας περασμένοι κλωστή σ |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένη κλωστή κλειδαριά ροδών PVC τροχίσκων μίσχων |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινος |
Βιομηχανικά ελαφριά βαριά τροχιά γκρίζα ομαλή τροχιά πλαστικό πυρήνα μέχρι 144 λίβρες
| Πυρήνας ροδών: | Πλαστικό |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 144 λίβρες |
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
200-500kg χωρητικότητα Στρογγυλοί τροχοι 3/4/5/6/8 ιντσών τροχοι
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
200mm ασημένιο χρώματος 300kg ικανότητας κοίλο επίπεδο βήμα ροδών τροχίσκων πυρήνων άκαμπτο
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις 200mm εργοστασίων ασημένια σιδήρου ροδών 300kg ικανότητας κοίλα έπιπλα τροχίσκων πυρήνων άκ |
|---|---|
| Ύφος:: | τροχίσκοι σιδήρου κλειδαριών 200mm δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
τροχίσκος στροφέων μίσχων 100x32mm χημικός ανθεκτικός περασμένος κλωστή
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 100x32mm χημικοί ανθεκτικοί περασμένοι κλωστή ρόδα μεσαίας ισχύος 304SS τροχίσκοι μίσ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι κλειδώματος PA 304ss μίσχων |
| Φέρων τύπος:: | Σαφές ρουλεμάν |

