Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 8 inch rubber trolley wheels ] αγώνας 163 προϊόντα.
Νέο σχεδιασμό νάιλον τροχούς γραφείο καρέκλα τροχούς λαβή στέλεχος για 10-60KG χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος τροχίσκων: | Πίνακες για την υποδομή και την υποδομή καρέκλας γραφείου |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | Στρογγυλοφόρα |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
Φιλικά προς το περιβάλλον ροδάκια επίπλων, ροδάκια καρέκλας γραφείου για φιλική προς το περιβάλλον κίνηση
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
Περασμένοι κλωστή τροχίσκοι κάρρων αγορών στροφέων μίσχων 100x32mm μαλακές ρόδες TPR
| Όνομα προϊόντων:: | 100x32mm πάτωμα-προστατεύοντας μαλακός TPR περασμένος κλωστή ρόδες μίσχων cOem τροχίσκων κάρρων στρο |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Γκρίζος |
| Υλικό τροχού:: | TPR |
3-5 ιντσών τροχονόμοι έπιπλα με στρογγυλοφόρα στρογγυλοφόρα έπιπλα με επιχρισμένο ψευδάργυρο / δακτυλίδι λαβής / ρυμουλκούμενο στέλεχος
| Διάμετρος τροχού: | 3-5 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Ζυγισμένο/Στρώμα δακτυλιδίου λαβής/Στρώμα με νήματα |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
4 μαλακοί TPR τρυπών μπουλονιών ίντσας κλειδώσιμοι τύπων τροχίσκοι καροτσακιών ροδών καστόρων γκρίζοι
| Product Name: | 4 Inch Lockable Bolt Hole Type Soft TPR Castors Grey Wheel Trolley Casters |
|---|---|
| Style:: | Soft rubber medium duty casters |
| Wheel Width:: | 32 mm |
Πλακέτες μπάλας για έπιπλα 3-5 ίντσες Διαμέτρου τροχού Τελεία επικαλυμμένη με ψευδάργυρο
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
Εμπορικά οχήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Στυλ:: | 100 mm pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Wheel size:: | 100mm |
μεσαίας ισχύος χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 220lbs ροδών μεγέθους 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm μεγέθους ανά τροχό 220lbs φορτίων χωρητικότητας μαλακός ιατρικός σταθερός ρόδες κατασκευαστής |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» TPR καθόρισε τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
Ζυγισμένα ελαφριά τροχιά / περιστρεφόμενα τροχιά TPR Smooth Wheel 19-24mm Wheel
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
| Πυρήνας ροδών: | Πλαστικό |

