Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty scaffolding caster wheels ] αγώνας 35 προϊόντα.
Μεταφορές Τύπος πέδησης τροχός πέδησης τροχός 200/250kg φορτίο 50mm χάλυβα επεξεργασμένο στέλεχος
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλής/Ακατάστατη/Δύο φρένα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
Διπλή πλάκα ρουλεμάνιο τοποθέτηση βαρέος ρόστερ 3.5 περιστροφική ακτίνα 50mm τροχό
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Τα κόκκινα νάυλον υλικά σκαλωσιάς κυλούν 8 ιντσών τους στερεούς τροχίσκους ικριωμάτων στροφέων μίσχων 2200LBS χάλυβα μακριούς περασμένους κλωστή διευθετήσιμους
| Όνομα προϊόντων:: | 8 ίντσας στερεοί χάλυβα μακριοί περασμένοι κλωστή τροχίσκοι ικριωμάτων στροφέων ροδών 2200LBS υλικών |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινος |
| Υλικό τροχού:: | Νάυλον |
υλικά σκαλωσιάς ροδών τροχίσκων 200mm, ρόδα υλικών σκαλωσιάς φόρτωσης 700kg βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων:: | Τροχοί σκαλωσιάς με στροφέα από ανοξείδωτο χάλυβα 200 mm 1320lbs |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | PA |
| Τύπος:: | Τοπ ενισχυμένες PA ρόδες υλικών σκαλωσιάς πιάτων στροφέας |
ρόδα υλικών σκαλωσιάς ικανότητας 160mm 120kg βαρέων καθηκόντων με το διπλό φρένο
| Όνομα προϊόντων:: | 160mm 120kg ικανότητας διπλές φρένων ρόδες υλικών σκαλωσιάς στροφέων σωλήνων χάλυβα λαστιχένιες |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
| Υλικό ροδών:: | Steel+rubber |
Ylcaster 50mm Βιομηχανικά τροχιά τροχιά τύπου φρένων με ψευδαργυρισμένο ρουλεμάνιο
| Κατασκευαστής: | YLcaster |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
| Επεξεργασμένο υλικό στέλεχος: | χάλυβα |
400kg φόρτωση των ροδών υλικών σκαλωσιάς 150mm PA με τον περασμένο κλωστή μίσχο
| Όνομα προϊόντων:: | 150mm 400kg χάλυβα μακριές περασμένες κλωστή ρόδες υλικών σκαλωσιάς στροφέων μίσχων wihite νάυλον |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
| Υλικό ροδών:: | PA |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
5 ίντσας PVC κοίλοι πυρήνων μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πιάτων καροτσακιών άκαμπτοι
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας μαύροι PVC κοίλοι πυρήνων καροτσακιών προμηθευτές Κίνα ροδών τροχίσκων Industial πιάτων ροδ |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος μαύροι τροχίσκοι PVC |
| Χρώμα ροδών:: | μαύρος |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |

