Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty scaffolding caster wheels ] αγώνας 35 προϊόντα.
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
Μετατροπές σκαλωσμάτων βαρέων επιβαρύνσεων με επιχρισμένη στήλη ψευδαργύρου
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις με σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
|---|---|
| Κουρέματα: | Ρολίστικο ρουλέν/διπλό σφαιρικό ρουλέν |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Σκαλωσιές χωρητικότητας 200/250kg, τροχοί βαρέως τύπου PU για βιομηχανικές εφαρμογές
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
βαρέων καθηκόντων ρόδες υλικών σκαλωσιάς ικανότητας 8inch 2200lbs με το μακροχρόνιο περασμένο κλωστή μίσχο
| Όνομα προϊόντων:: | Τροχοί σκαλωσιάς βαρέως τύπου 8inch 2200lbs αλουμίνιο μακρύ σπείρωμα από κόκκινο νάιλον στροφέα |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | PA |
| Τύπος:: | Τροχοί σκαλωσιάς στελέχους από αλουμίνιο με σπείρωμα |
Τροχοι για υπερφωτεινή σκαλωσιά
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Τροχός τροχήλατου ικριώματος με ατσάλινο πέλμα και στέλεχος για εύκολη ευελιξία και ανθεκτική απόδοση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Τροχοι για βιομηχανικές σκαλωσιές 50 mm με ρυμουλκούμενους ρυμουλκούμενους
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |

