Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for stable transport ] αγώνας 52 προϊόντα.
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
Υψηλής βαρύτητας υπερβαρύτητας τροχός με μαύρο τροχό, βελτιστοποιημένος για την κίνηση βαρέων μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Φόρτωμα πλάκας Super Heavy Duty Casters 4 X 4.5 ίντσες Μέγεθος πλάκας 7.5 ίντσες Συνολικό ύψος Ιδανικό για αποθήκη
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών με βαφή ψευδαργύρου με τροχούς πολυουρεθάνου έως 837lbs χωρητικότητα φορτίου διπλές σφαίρες
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Χάλυβα Σώμα βαρέος φόρτος καουτσούκ τροχός 8 ιντσών ανθεκτικό χάλυβα καουτσούκ συνδυασμός τροχός κατάλληλο για αποθήκη καροτσάκια
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Μαύρα ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Ζιγκωτό βαμμένο σίδηρο βαρύ φορτίο τροχός κυλινδρισμού σύνολο διπλό ρουλεμάν 144mm μήκος
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
3 ίντσες Stem Casters για βαρύ φορτίο υψηλής κυκλοφορίας περιβάλλοντα
| Διάμετρος τροχού: | 3 ίντσες |
|---|---|
| τύπος ρουλεμάν: | Ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

