Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for stable transport ] αγώνας 52 προϊόντα.
Σετ από 4 ράβδους νάιλον 2 τροχούς στερεού πυρήνα με βίδα εγκατάσταση
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Στρογγυλοί για έπιπλα Μαύρη ρόδα συμβατή με τα περισσότερα έπιπλα
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Σιδηροδρομικές ρόδες 100-300 κιλών χωρητικότητας φορτίου με 3-8 ελαστικούς τροχούς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ατσάλινα τροχιά με πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα και 45mm πλάτος τροχών
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Ζυγισμένα εσωτερικά καουτσούκ τροχούς 2 ίντσες Διαμέτρου τροχού 46mm τροχός για βαριά κίνηση
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Γρήγορη και εύκολη ανύψωση με πράσινο υλικό τροχού χάλυβα Lift Up Top Jack
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Ζυγισμένα τροχούς μεσαίου φορτίου με τροχούς τροχού 4 ιντσών
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Σκληρό πυρήνα τροχούς τροχοφόρων τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχώ
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
Γκρι Πολυουρεθάνιο 4 ίντσες σφαίρες ρουλέτες με 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |

