Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Σετ από 4 ράβδους νάιλον 2 τροχούς στερεού πυρήνα με βίδα εγκατάσταση
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Ζυγισμένα εσωτερικά καουτσούκ τροχούς 2 ίντσες Διαμέτρου τροχού 46mm τροχός για βαριά κίνηση
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
4/5/6/8 ίντσες Κουρδιστικό ρουλεμάν Στρογγυλό άκαμπτο κλειδαριά Καροτσάκι τροχούς Τυροδεμένο Στάμ Πάνω Πλάκα Εγκατασκευασμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
Δύο σφαιροφόρα τροχούς μεσαίου βάρους διαμέτρου τροχού 4 ιντσών για εφαρμογές βαρέων βαρών
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Εύκαμπτη στροφή βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρήνων αλουμινίου στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Πάνω πλάκα τροχού 6 ιντσών με πυρήνα αλουμινίου PU υψηλής χωρητικότητας Σταθεροί τροχοί βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Σταθεροί τροχοί αλουμινίου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσες |
WBD 4-Pack Heavy Duty Nylon Casters Solid Core Wheels με χωρητικότητα 100 λίβρες
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
Κουφώδης πυρήνας Πολυουρεθάνιο περιστροφές ομαλό μονοκίνητο τροχό με ύψος 194mm / 2 ίντσες
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Δυνατότητα φόρτωσης Ράβδοι σκαλωμάτων με πλάκα επικαλυμμένη με ψευδάργυρο - Δυνατότητα φόρτωσης 200-250 kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
Ζυγισμένα Περισσότερα προϊόντα Υψόμετρο τέντωσης 151/172/198/248mm Υψόμετρο φορτίου 148/176/204/248mm
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
| Χρώμα: | Πράσινο |

