Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Μέγεθος Πάνω Πλάκα 100*100*85*85 Περισσότερα Προϊόντα με Ζυγισμένο Επιχρισμένο ύψος φορτίου 148/176/204/248mm
| Wheel material: | Steel |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
4 ιντσών μεσαίου βαρύτητας τροχούς με τρύπα βρόγχος Μεγέθος 1/4 ιντσών και γκρι / κόκκινο / μπλε / πορτοκαλί / πράσινο / λευκό τροχό
| Load Capacity: | 300 Lbs |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
5x2 τοπ τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα κλειδαριών στροφέων πιάτων ίντσας 506LBS
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει τους γκρίζους τροχίσκους τοπ πιάτων κλειδαριών TPR στροφέων ικανότητας ίντσας 506LBS 5x2 |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών 5 ιντσών TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
230kg μαλακός ένσφαιρος τριβέας τροχίσκων πιάτων στροφέων ικανότητας TPR 125mm ρόδες καστόρων
| Ονομασία προϊόντος: | Εμπορικές πωλήσεις 230kg Ιδιότητα 125mm Grey TPR Wheel Swivel Plate Soft Heavy Duty Casters Ball Bea |
|---|---|
| Στυλ:: | 125 mm TPR περιστρεφόμενες βαριές ρόδες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
2816LBS χυτοσίδηρος ικανότητας 4 PU σύνολα δύο τροχίσκων ένσφαιρος τριβέας
| Όνομα προϊόντων: | 2816LBS ικανότητα Pet καθορισμένη το χυτό PU πυρηνών σιδήρου πιάτο ροδών τον άκαμπτο βαρέων καθηκόντ |
|---|---|
| Ύφος:: | Το PU πυρηνών σιδήρου καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
Στρογγυλοφόροι 110 kg χωρητικότητα για χειρισμό βιομηχανικού υλικού
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
Τροχοί σκαλωμάτων χωρητικότητας 250 kg με ευέλικτη χρήση
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Βιομηχανικά τροχιά με διάμετρο τροχών 4 ίντσες Υψηλή απόδοση σε θερμοκρασία από 0 έως 180 βαθμούς F
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
Μεσαίου μεγέθους τροχούς για το χειρισμό υλικών Τύπος 2-7/8 X 2-7/8 ίντσες Τρύπα βρόγχου Διαχωρισμός 1/4 ίντσες Μέγεθος τρύπας βρόγχου
| Brake Type: | Side Lock |
|---|---|
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Πυρηνικά υλικά πολυουρεθάνιο για ομαλή κυκλοφορία και ανθεκτική απόδοση ενός τροχού
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |

