Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Τρακίς πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα με αναδιπλούμενο χειριστήριο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολες και ασφαλείς λύσεις μεταφοράς υλικών
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
| Χρήση: | Μεταφορά βαρέων ή χοντρών αντικειμένων |
Φιλικά προς το περιβάλλον ροδάκια επίπλων, ροδάκια καρέκλας γραφείου για φιλική προς το περιβάλλον κίνηση
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
Κανένας σίδηρος PU τροχίσκων χαρακτηρισμού βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία προϊόντος: | Ροδάκια βαρέως τύπου άνω πλάκας 150mm με διπλό ρουλεμάν σιδήρου κόκκινου pu για βιομηχανικούς |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενος τροχός |
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινο+Ασημί |
Πορτοκαλιοί τροχίσκοι ανοξείδωτου φόρτωσης 5 ιντσών 660lbs φορετοί
| Όνομα προϊόντων: | 5 το τοπ πιάτο ίντσας 660lbs καθόρισε τους πορτοκαλιούς τροχίσκους ανοξείδωτου PU 304 αλουμινίου στρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκος ανοξείδωτου PU αργιλίου |
| Χρώμα ροδών:: | Orange+PU |
6 βαρέων καθηκόντων κάστορες στροφέων ίντσας με τον άσπρο πλαστικό ένσφαιρο τριβέα ροδών
| Όνομα προϊόντων: | 6 βαρέων καθηκόντων κάστορες στροφέων ίντσας με τις άσπρες πλαστικές ρόδες |
|---|---|
| Ύφος:: | Ροδάκια βαρέως τύπου PP |
| Υλικό ροδών:: | Πλαστικό |
Τεχνικό φορτηγό μεταφορών με κυλιόμενες ρόστες 70 kg
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | 300-500 κιλά |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Ρουλεμάν τροχήλατα έπιπλα στελέχους για μικρά ντουλάπια σε τρόλεϊ και περίβλημα
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
90-135kg χωρητικότητα ελαφρύς φορτίου τροχούς με συνολικό ύψος 4,5 ίντσες
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
90-135kg Capacity Round Shape Light Duty Casters with Tread Type and Capacity
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Load Capacity: | 500 Lbs |

