Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Εύκολη μετακίνηση του εξοπλισμού σας με τροχούς 4,5 ιντσών συνολικού ύψους και χαρακτηριστικό βραχίονα διπλής σφαιρικής ράβδου
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
4» χάλυβας Β κατευθυντικός ένσφαιρος τριβέας τροχαλιών ροδών αυλακιού Β τροχίσκοι αυλακιού
| Όνομα προϊόντων: | 4» χάλυβας Β κατευθυντικός ένσφαιρος τριβέας τροχαλιών ροδών αυλακιού Β τροχίσκοι αυλακιού |
|---|---|
| Ύφος:: | Σταθερός τροχίσκος/άκαμπτος τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Χρώμα |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου Κόκκινο Pu Threaded Stem ατσάλινη τροχιά
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ψευδαργύρωση |
|---|---|
| Υλικό στήριξης: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 500 λίβρες |
Μαύρη λαστιχένια ενιαία ρόδα 100mm 125mm 150mm 200mm ένσφαιρου τριβέα σιδήρου για τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια ενιαία ρόδα ένσφαιρου τριβέα σιδήρου 100mm 125mm 150mm 200mm μαύρη για τους βαρέων καθηκό |
|---|---|
| Στυλ:: | Λαστιχένια ρόδα σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 100/125/150/200mm |
500 λίβρες χωρητικότητα 105mm από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα Mount Caster με διπλό ρουλεμάν και πλήρη κλειδαριά
| Load Capacity: | 500 Lbs |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Caster Type: | Thread Stem/Plated |
4 ίντσας τοπ πιάτων άκαμπτες τύπων νάυλον στροφέων ρόδες καστόρων ροδών καστόρων άσπρες κατευθυντικές στερεές βιομηχανικές
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσας τοπ πιάτων άκαμπτες τύπων νάυλον στροφέων ρόδες καστόρων ροδών καστόρων άσπρες κατευθυντικέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάιλον άκαμπτοι βιομηχανικοί τροχοί ευρωπαϊκού τύπου |
| Μέγεθος ροδών:: | 4inch |
Χυτοσίδηρος 75mm τοπ άκαμπτοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι δικράνων πιάτων μαύροι για τον πίνακα
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευαστικοί 75mm τοπ τύπων πιάτων άκαμπτοι πιάτων μαύροι επιτραπέζιοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου δικρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου |
| Χρώμα ροδών:: | Σίδηρος |
Σκληρό φορτηγό πλατφόρμας με χωρητικότητα 600 kg
| Τύπος καροτσακιών: | Τρόλεϊ πλατφόρμας |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά βαρέων ή χοντρών αντικειμένων |
| Χωρητικότητα φορτίου: | 300-500 κιλά |
4» στερεοί τροχίσκοι ραγών μορφής του U ικανότητας χάλυβα 1100LBS ροδών αυλακιού του U για το χονδρικό εμπόριο πορτών ολίσθησης
| Όνομα προϊόντων: | 4» στερεοί τροχίσκοι ραγών μορφής του U ικανότητας χάλυβα 1100LBS ροδών αυλακιού του U για το χονδρι |
|---|---|
| Style:: | U groove caster |
| Διάμετρος ροδών:: | 100mm |

