Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Σκληρό πυρήνα τροχός ελαφρύς βαρύτητας 350KG χωρητικότητα ανθεκτικές τροχούς τέλεια για χειρισμό υλικών και μεταφορά εξοπλισμού
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Manufacturer: | WBD |
6 ίντσας βιομηχανική ροδών χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 230kg στροφέων βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία προϊόντος: | WBD Factory Sales 6 ιντσών βιομηχανικός περιστρεφόμενος τροχός Μαύροι ελαστικοί τροχοί βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου με περιστρεφόμενο καουτσούκ 6". |
| Μέγεθος ροδών:: | 150 χλστ |
Υψηλής ποιότητας 4 ίντσες Μαύρο PVC Casters Διπλή μπάλα ρουλεμάν με νήματα Στάμ Μέσα καθήκον Caster
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2-7/8 X 2-7/8 ίντσες |
| Ράδιο περιστροφής της ανώτερης πλάκας: | 3-1/2 ίντσα |
Επικεφαλίδιο στρογγυλοφόρου ελαστικού κορυφαίου πλάτους καστορένιο τροχό με σφαίρα
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Στρογγυλοί για έπιπλα Μαύρη ρόδα συμβατή με τα περισσότερα έπιπλα
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Επικεφαλίδες τοποθέτησης βαρέων πλακών με διάμετρο τροχών 2 ίντσες
| Wheel Size: | 100mm |
|---|---|
| Compatibility: | Furniture |
| Wheel Color: | Black |
Μεταλλικές στροφές αμερικανικού στερεού πυρήνα για έπιπλα 600 kg
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
3/4/5/6/8 ίντσες τροχούς καουτσούκ τροχόσπιτα με ομαλό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Επικεφαλίδια τροχών τροχού βαρέων επιβαρύνσεων 90MM-125MM Στρογγυλοί / άκαμπτοι / κλειδωμένοι
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |

