Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
4 βαρέων καθηκόντων κάστορες επίπλων στροφέων ικανότητας ίντσας 200kg με το ρουλεμάν κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις εργοστασίων 4 ασημένιος κοίλος στροφέας χυτοσιδήρου ικανότητας ροδών 200kg ίντσας με τους β |
|---|---|
| Ύφος:: | κοίλοι τροχίσκοι επίπλων 4 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
150mm 616LBS φορτίων χωρητικότητας κοίλοι χυτοσιδήρου κάστορες στροφέων στροφέων φρεναρισμένοι πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | 150mm διαμέτρων 616LBS φορτίων χωρητικότητας κοίλο ροδών χυτοσιδήρου στροφέων δευτερεύον φρένο τροχί |
|---|---|
| Ύφος:: | τροχίσκοι επίπλων 150mm βαρέων καθηκόντων κοίλοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
125kg χωρητικότητα φορτίου Νάιλον πλάκα ιατρικές κασσίτες λευκό γκρι 3 ίντσες διάμετρος τροχού
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
320kg PU χωρητικότητας φορτίων πιάτο τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | PU σιδήρου υψηλής ικανότητας WBD Wholesales 320kg στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 320kg σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 320kg |
8 ίντσας μεγάλος διαμέτρων 660LBS φορτίων χωρητικότητας τροχίσκος πιάτων στροφέων χυτοσιδήρου κοίλος
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster κατασκευάζει 8 το μεγάλο τροχίσκων 660LBS ίντσας υψηλής ικανότητας πιάτο στροφέων ροδών |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων κοίλοι τροχίσκοι σιδήρου 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Δύο φρένα ιατρικές ρόδες χωρητικότητα φορτίου 125kg θερμοπλαστικό καουτσούκ συνολικό ύψος 4 ίντσες
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
Βαρέως Τύπου 2-4 ιντσών Ελαφρού Τύπου Ρόδες για Σκληρά και Απαιτητικά Περιβάλλοντα
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |
150X50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων μεγέθους πλαστικοί με το ενιαίο φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευή 150X50mm μεγέθους των μαύρων βαρέων καθηκόντων τροχίσκων στροφέων ροδών πλαστικών με το εν |
|---|---|
| Ύφος:: | 150mm PP γυρίζουν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |

