Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
4 ίντσας μετάλλων Χ αυλακιού ροδών στερεοί τροχίσκοι διαδρομής κυλίνδρων χάλυβα άκαμπτοι γλιστρώντας
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσας μετάλλων Χ αυλακιού ροδών στερεοί τροχίσκοι διαδρομής κυλίνδρων χάλυβα άκαμπτοι γλιστρώντας |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτος τροχίσκος διαδρομής |
| Διάμετρος ροδών:: | 100 χιλ. |
Ζυγισμένα νήματα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ψευδαργύρωση |
|---|---|
| Τύπος τροχίσκων: | μίσχος νημάτων |
| Τοποθετώντας μέγεθος: | 75*32 ίντσες |
500kg πέντε πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών ροδών με τη λαβή βιομηχανική
| Ονομασία προϊόντος:: | 500kg πέντε μαύρος πλαστικός πτυσσόμενος βιομηχανικός προμηθευτής Κίνα YLcaster καροτσακιών καροτσακ |
|---|---|
| Υλικό:: | Πλαστική ύλη |
| Διάμετρος ροδών:: | 5 ιντσών |
Μαύρη πλακέτα πολυουρεθάνου τοποθέτηση μπάλα ρουλεμάν 2000 λίβρες Συνολική κλειδαριά περιστρεφόμενα ρόστερ
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Mounting Type: | Plate |
Τύπος τοποθέτησης κυλίνδρων κυλίνδρων βιομηχανικών κυλίνδρων με πιστοποίηση ISO/SGS/ROSH για ομαλή και ήσυχη κίνηση
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ πιάτων 31/2 ίντσας ακτίνας στροφέων με το μέγεθος τρυπών μπουλονιών 1/4 ίντσας
| Φέρων τύπος: | Ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος ροδών: | 4 ίντσα |
200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης 3-8 ίντσες Τριχόστρωμα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
65mm νάιλον τροχούς αμερικανικού στυλ βαρέα βιομηχανικά τροχούς που υποστηρίζουν 350KG χωρητικότητα φορτίου για χειρισμό υλικών
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Bearing Type: | Ball |
Υψηλής χωρητικότητας αμερικανικό νάιλον ΠΑ τροχούς πλάκα τοποθετημένη 350KG χωρητικότητα σύνολο 4 βίδες σε τροχούς
| Installation Method: | Screw-In |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 |
| Caster Type: | American |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |

