Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Ελαφρύ φορτίο γκρι ατσάλινα τροχιά συνολικής κλειδαριάς στροφή 19-24mm τροχός κοινό ρουλέ -20 έως 100.C
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά, κλειδαριά στροφέων |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |
110kg χωρητικότητα ατσάλινα τροχιά με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
2-4 ίντσες μαλακά στροφές πλαστικό πυρήνα τροχού για έπιπλα γραφείου
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Grey |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
150mm διαμέτρων βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές ρόδες τροχίσκων στροφέων PU αλουμινίου πορτοκαλιές
| Ονομασία προϊόντος: | 150mm διαμέτρων της Κορέας τύπων αλουμινίου πορτοκαλιές PU στροφέων προμήθειες ροδών καστόρων βαρέων |
|---|---|
| Στυλ:: | Βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές ρόδες στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 150 χλστ |
8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου |
|---|---|
| Ύφος:: | Το τόξο προχωρεί το βαρέων καθηκόντων τροχίσκο στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
Αντίσταση στη διάβρωση Ελαφριά τροχιά με λεία τροχιά και ψευδαργυρωμένο φινίρισμα
| Τελείωσε.: | Ψευδάργυρος που καλύπτεται |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ελαφρύ καθήκον τροχούς για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
Μεταφορικά φορτηγά βαρέων φορτίων με δυνατότητα φορτίου έως 500 kg 90 cm
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
Χρωματιστή πλατφόρμα τροχόσπιτο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολη μεταφορά
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Τύπος καροτσακιών: | Τρόλεϊ πλατφόρμας |
4 ίντσες Συνολικό ύψος 3 ίντσες Διαμέτρου τροχού Διπλό φρένο Ιατρικές ρόδες για ιατρικές εγκαταστάσεις
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |

