Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Αμερικανικά κυψέλες νάιλον με σφαιρικό ρυμουλκούμενο τύπου 2 πλάτος τροχών που έχουν σχεδιαστεί για να ενισχύσουν την κινητικότητα του εξοπλισμού και να παρέχουν ανθεκτική υποστήριξη φορτίου
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Size: | 65mm |
Ένσφαιρος τριβέας 6» βιομηχανική γαλβανισμένη Wheelssurface επιφάνεια πολυουρεθάνιου
| Ονομασία προϊόντος: | Τέσσερις ανά σετ 6 ιντσών βιομηχανικοί τροχοί περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου PU προς πώληση στο |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ιντσών |
Πολυουρεθάνιο 660LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων 8 ιντσών δευτερεύοντες
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική ρόδα 660LBS υψηλής ικανότητας PU φρένων 8 ιντσών δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων τροχίσκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 660lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU |
| Ικανότητα ροδών:: | 660lbs |
Βιομηχανικός χυτοσίδηρος 360 βαθμός που περιστρέφεται τους τροχίσκους στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Η WBD παρέχει 6 ιντσών ασημί βιομηχανικό χυτοσίδηρο τροχού 360 μοιρών με περιστρεφόμενη κεφαλή βαρέω |
|---|---|
| Στυλ:: | Τροχοί σιδήρου 6 ιντσών για έπιπλα |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
132lbs χωρητικότητα φορτίου νάιλον περιστροφές σε μαύρο για ανθεκτική και μακροχρόνια απόδοση
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Wheel Size: | 100mm |
Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 150mm 250kg άκαμπτοι κατευθυντικοί
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις WBD 150mm γκρίζοι μαλακοί άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας TPR ροδών 250kg κ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
8 σιωπηλοί TPR θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι 616LBS κατευθυντικοί τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος ίντσας
| Ονομασία προϊόντος: | 8 ιντσών Μεγάλο μέγεθος Σιωπηλός τροχός TPR 616LBS χωρητικότητα Στροφή κλειδώματος βαρέος φόρτωμα κυ |
|---|---|
| Στυλ:: | 8 ιντσών TPR πλευρική κλειδαριά βαρέα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
4x2 κοίλη χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 200kg στροφέων επίπλων πυρήνων ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Καυτοί ύφους επίπλων χρήσης 4x2 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων χυτοσιδήρου ροδών πυρήνων ίντσα |
|---|---|
| Ύφος:: | 4x2 κοίλοι τροχίσκοι σιδήρου ίντσας |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
Έπιπλα Πλάκα Νάιλον Ράβδοι Σετ από 4 ΠΑ τροχούς 100 λίβρες χωρητικότητα φόρτωσης 600KG φορτωμένη χωρητικότητα
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
| Loaded Capacity: | 600KG |
990LBS ικανότητα PU 6 ίντσας στροφέας που κλειδώνει τους σιωπηλούς βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | 990LBS Χωρητικότητα 6 ιντσών Πράσινη περιστροφή τροχού PU Αθόρυβοι τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανι |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου με περιστρεφόμενη κλειδαριά 6 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |

