Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
880LBS ικανότητα ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενος 6» ξεραίνοντας τροχίσκους καροτσακιών ραφιών
| Όνομα προϊόντων: | 880LBS ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενη ρόδα 6» ξεραίνοντας κατασκευαστής Κίνα ικανότητας τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» ξεραίνοντας τροχίσκοι καροτσακιών ραφιών |
| Ικανότητα:: | 880lbs |
Στρογγυλό σχήμα Ζινκ-Πλάτινγκ Ράβδοι Αυξάνουν την Παραγωγικότητα και την Αποδοτικότητα στο Εργασιακό σας Μέρος
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Στροφική κλειδαριά ελαφρύ φορτίο χάλυβα τροχούς γκρι 2-4 ίντσες ακτίνα - έως και 144 λίβρες
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
| Wheel Width: | 19-24mm |
Τροχοφόρα τροχιά τροχόσπιτα 90 mm από ελαστικό
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Μεταλλικές μηχανές με πλήρη φρένο κλειδώματος και ρουλεμάν για κινητό εξοπλισμό
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
4.5 ιντσών βαρύ φορτίο από ανοξείδωτο χάλυβα Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550LBS σιωπηλοί
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550 |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ιντσών |
Τύπος τοποθέτησης πλάκας Ελαφρύς φορτίος τροχούς για θερμοκρασία -20 έως 100 βαθμούς Κελσίου
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
|---|---|
| ρουλεμάν ροδών: | Σαφές ρουλεμάν |
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
Λεπτές TPR ελαφριές ρόδες με ψευδαργύρισμα έως 144 λίβρες χωρητικότητα 2-4 ίντσες διάμετρος τροχού
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Type: | Light Duty Casters |
| Wheel Tread: | Smooth |
5 ιντσών, 6 ιντσών, 8 ιντσών ελατήρια απορροφητικά ράβδους, ανθεκτικά σε χτυπήματα, ανθεκτικά σε φθορά, ανθεκτικά και παγκόσμια
| Τρόπος λειτουργίας: | Απόσταση |
|---|---|
| Υλικό σκαλοπατιών: | Πλαστικό |
| Τύπος πλαστικού: | ΠΕ και σίδηρος |

