Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
4 ίντσες από ανοξείδωτο χάλυβα, εύκολη εγκατάσταση
| Υλικό: | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού: | 3 ίντσες |
Εύκολο και ευπροσάρμοστο ανυψωτικό τζάκ με ύψος φόρτωσης 148mm
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Green |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες πυρήνων κλειδαριών κοίλοι για τα βιομηχανικά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες π |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
4 ίντσα 300kg που φορτώνει τη βαρέων καθηκόντων κλειδαριά πατωμάτων εισελκόμενη
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσα 5 ίντσα 6 ιαπωνική κλειδαριά πατωμάτων ύφους ίντσας 8inch εισελκόμενη |
|---|---|
| Ύφος:: | Ιαπωνική κλειδαριά πατωμάτων ύφους |
| Χρώμα:: | Πράσινος |
105 mm Ζινκωτό Πλακέτο Τύπου Ατσάλι 304
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
5 PU σιδήρου ίντσας καστόρων βαρέων καθηκόντων σταθεροί κάστορες Κίνα ροδών πιάτων μαλακοί βιομηχανικοί
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | ΧΑΛΥΒΑΣ |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου κάστορες |
110kg χωρητικότητα Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλό σχήμα Τύπος πέλματος και τύπος πέλματος
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |
Πολυδιάστατες στροφές από νάιλον για εσωτερικές εφαρμογές
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Usage: | Indoor |
Διακόπτης δαπέδου τύπου Kick Bar 148/176/204/248mm Ύψος Φόρτωσης για Ομαλή και Ασφαλή Λειτουργία
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
Ύψος φόρτωσης 204mm, τύπου Kick Bar, κλείδωμα δαπέδου για προστασία γραμμής συναρμολόγησης βιομηχανίας
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
| Υψόμετρο τέντωσης: | 151/172/198/248 χιλιοστά |

