Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Απόσταση οπών μπουλονιών 25 ίντσες Βαρέως τύπου τροχήλατο καρότσι από καουτσούκ PU Nylon TPR Βιομηχανικά καρότσια για μετακίνηση εξοπλισμού βαρέως φορτίου
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Ylcaster 50mm Βιομηχανικά τροχιά τροχιά τύπου φρένων με ψευδαργυρισμένο ρουλεμάνιο
| Κατασκευαστής: | YLcaster |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
| Επεξεργασμένο υλικό στέλεχος: | χάλυβα |
Επικεφαλής οχήματα
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλο |
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
Στερεοί 2» μαύροι PP ροδών 154lbs βιομηχανικοί τροχίσκοι ροδών ικανότητας διπλοί
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 2» μαύρους PP ροδών 154lbs τροχίσκους πιάτων στροφέων ροδών ικανότητας διπλούς για βιομη |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι τροχίσκοι ροδών PP |
| Υλικό:: | Πλαστικό |
1100LBS ικανότητα 200mm άκαμπτη ανθεκτική στη θερμότητα βαρέων καθηκόντων βιομηχανική ρόδα τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων βιομηχανική ρόδα 200mm άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι Κίνα ικανότητας |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι 200mm |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 1100LBS |
8 ίντσα 300kg που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους 304SS
| Όνομα προϊόντων: | Τροχίσκοι από ανοξείδωτο χάλυβα βαρέως τύπου 304 βαρέως τύπου 8 ιντσών 300 κιλών με δυνατότητα περισ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος ανοξείδωτου tpr |
| Χρώμα ροδών:: | black+green |
350KG Δυνατότητα Νάιλον τροχούς 65mm Σκληρό πυρήνα τροχός ανθεκτικό βιομηχανικό τροχούς τροχούς για την κίνηση μηχανών και εξοπλισμού
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
300-450kg Αμερικανικός τύπος Heavy Duty PU Σιδηρούν Αλουμινίου πυρήνας Βιομηχανική Caster μονοτροχιά
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
Υψόμετρο 194mm κόκκινη στροφή PU τροχούς πολυουρεθάνης ομαλός τύπος πέλματος τύπου βιομηχανικών τροχών τροχών ιδανικές για τη μεταφορά βαρέων εξοπλισμού και μηχανών
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
βιομηχανικοί τροχίσκοι φόρτωσης PP 8x2 800kg με τον ένσφαιρο τριβέα για το φορτηγό παλετών
| Όνομα προϊόντων: | 2050 1760lbs φορτίων μπροστινές ρόδες φορτηγών παλετών χωρητικότητας πλαστικές προσαρμόζουν |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 8x2 ίντσα |
| Υλικό ροδών:: | PP |

