Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
Κόκκινο βαρύ φορτίο 837lbs χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλέα σιδήρου τροχός κέντρο Ζινκ βαμμένο
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
Υψηλής χωρητικότητας φορτίου κόκκινο πολυουρεθάνιο βαρέος φορτίος τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
Κόκκινες βαριές ρόδες με σιδερένιο τροχό κέντρο 837lbs χωρητικότητα φορτίου μπάλα ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Βαρύ φορτίο κόκκινο πολυουρεθάνιο στροφές ψευδάργυρο βαμμένο στήριγμα 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Ζιγκωτό βαμμένο σίδηρο βαρύ φορτίο τροχός κυλινδρισμού σύνολο διπλό ρουλεμάν 144mm μήκος
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Υλικό τροχού πολυουρεθάνου και βαρέος τροχός τροχού με σφαίρα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
100mm βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βα
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρέα φορτηγά τροχιά με υλικό πολυουρεθάνου τροχού ψευδάργυρο ζωγραφισμένη επιφάνεια θεραπεία στηρίγματος
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
837lbs χωρητικότητα φορτίου σιδήρου PU τροχός κυψελών με ψευδάργυρο βαμμένο στήριγμα επεξεργασία επιφάνειας για βαριά βιομηχανικά μηχανήματα
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |

